1. HVĚZDA PARKETU

Ať už nechtěně, nebo zcela úmyslně bude součástí večírku i někdo, kdo to na parketě prostě jen tak nevzdá. I když by měl. Předloni.

2. DRŽÁK

Máte vždycky jistotu, že v baru nezůstanete jako poslední. Každá pořádná párty vlastní alespoň jednoho vytrvalého držáka, co to s vámi potáhne až do rána. Hýčkejte si ho.

3. ASOCIÁL

Takovej ten týpek, kterej nesnáší lidi a je naštvanej, že není doma u Fortnite. Naštěstí je tady HVĚZDA PARKETU, takže debilní tanečky uvidí i tady.

4. KURNÍK

Chichotající se dav holek, o kterých díky hlasitému rozhovoru víte, jaká byla jejich poslední nepovedená kalba. V horším případě holky dobře znáte a tu historku s kalbou nejde jen tak vymazat z paměti. V nejhorším případě se stanete jednou z nich.

5. CHODÍCÍ DEPRESE

Většinou se vyskytují v rohu, nalévají se levným pitím a snaží se dělat, že jsou úplně v pohodě. Nezachraňovat, jinak se nakonec posadíte vedle nich!

6. TESTOSTERONOVÝ KOLEČKO

Pokud jste holka, každý kolečko chlapů je pro vás tak trochu podezřelý. A jestli jste chlap, pravděpodobně jste podobné kolečko vytvořil.

7. DOLEJZAČ

Táhne se za KURNÍKEM, protože ještě nepochopil, že tudy cesta k opětované lásce fakt nevede.

8. PĚKNEJ BARMAN

Když už nic jinýho, barman je jistota, která umí zvednout náladu i sebevědomí. Pokud jste holka samozřejmě…

9. PĚKNÁ BARMANKA

Ta má všech chlapů po celým roce pravděpodobně plnou prdel, takže radši zacouvejtee zpátky do TESTOSTERONOVÝHO KOLEČKA.

10. PETARD S RETARDOU (nebo naopak)

Je Silvestr, takže s tímhle kreténem musíte počítat. Od loňska mu totiž zbylo ještě sedm prstů, takže to letos hodlá dorazit.

11. ODPADLÍK

Býval dobrým pivařem, ale spáchal ten nejhorší hřích a v jednu ráno přešel na kořalku. Teď spí s čelem opřeným o stůl. Alkoholik, který straší alkoholiky. Odpadlík.

12. POJÍDAČ

Ráno mu nebude blbě z chlastu, protože chlebíčky do něj padaj jako Němci do krytu. Bude mu blbě z chlebíčků.

13. DOJÍDAČ

Jedinej člověk, kterej má ve tři ráno koule na to, aby sebral tu poslední jednohubku. Jeho asertivitu musíte obdivovat. Ale zároveň si říkáte, že asi existuje důvod, proč ji POJÍDAČ vynechal, žejo.

14. KARAOKE STAR

Jako jo, teoreticky by to mohl být někdo, kdo umí zpívat, ale to se stává jen v přestupné roky. Kdy Silvestr vychází na úterý. A úplněk.

16. JAKOBY DJ

Kdysi pouštěl písničky v noční relaci rádia Blaník, takže teď objíždí malý města a láká z důvěřivých provozních diskoték peníze za to, že pustí Gangnam style z YouTubu. Bohužel, tuhle radio star zabije video pouze v případě, že ji osobně umlátíte VHSkou.

16. MILOVAČ

Člověk, který po požití kapky zelený s mlíkem miluje všechno a všechny. Kdybychom měli ve společnosti víc takových, nemuselo by být Česko rozděleným národem. <3

17. OSTÝCHAVEC

Kluk, který vám hned po svém odchodu z baru napíše na FB, že z vás nemohl spustit oči. A není ošklivej. Škoda, že vy už jste tou dobou s jeho kámošem na záchodech pro tělesně postižené.