1. Kapsáče. Hernajs, rok 2003 je už dávno za zenitem. Kalhoty s kapsama jsou povoleny maximálně tak myslivcům ve službě. A krtečkovi.
 2. Havajský košile. Hlavně ty s těma krátkýma rukávama. Omlouvá vás jedině dovolená na Havaji nebo lékařsky potvrzená barvoslepost. Víc ani ťuk.
 3. Tílka. Jednou provždy, tílko je spodní prádlo, hergot! A to i když máte bicáky, co by vám i Arnie ve svých nejlepších letech záviděl.
 4. Trička s výstřihem. A to ani potom, co jste si čerstvě oholili hrudník. Prostě ne!
 5. Crocsy. Pokud zrovna nešlapete zelí, nejdete se smetím nebo nejste psychopat, neexistuje rozumné vysvětlení, proč mít tyhle věci na nohách.
 6. Outdoor sandály s páskama. Jasně, maj odpruženou gumovou podrážku, ergonomický tvarování a tak vůbec. Ale ruku na srdce – vážně vám to na městský dlažbě k něčemu je?
 7. Outdoor sandály s páskama a ponožkama. Tohle je už sice poněkud otřepaný peklíčko, ale opakování matka moudrosti, žeano. Páč jednou to evidentně říct nestačí!
 8. Dresy s číslama. Ještě se dá maličko přivřít očko, když se zrovna chystáte na basketbalovej zápas. Nebo na autogramiádu Jardy. Jinak ne!
 9. Šátky. Šátky nosej jenom letušky, Ferda mravenec a … pak už nikdo. Konec, šmitec!
 10. Gangsterský džíny. Pro rozkrok proklatě nízko rozhodně neplatí to samý co pro kolty. Fakt to není sexy. Ani ždibítko.
 11. Síťovaný cokoliv. Síťovku tak maximálně do ruky, když jdete pro rohlíky. Opovažte se to navlíct na holý tělo.
 12. Vorvaně. To jsou takový ty dlouhý džíny, který jste si zapomněli nechat přešít a pak jste jim ušlapali zadní lemy. Vyhodit!
 13. Nádražácký košile. Něco jako ty havajský, akorát v bleděmodrym provedení. Kdo by sakra chtěl dobrovolně vypadat jako řidič ČSAD Slaný?
 14. Trika se zvednutým límečkem. Pokud nejste opálenej italskej turista, rychle na ně zapomeňte.
 15. Surfařský modely. Na trika s potiskama a žraločí zuby se daj balit buchty na grilovačce u australskýho pobřeží, v kulisách studenýho betonu jste tak akorát za trapáka.
 16. Roláky. Pokud nejste zapřísáhlej hipstr, v roláku budete za divňase. No, to teda vlastně i v případě, že jste hipstr…
 17. Minikraťasy. Takový si prostě nemůže dovolit ani majitel tý nejpěknější prdelky. Navíc hrozí reálný nebezpečí, že by vám z nich něco vypadlo. A to fakt nechceš…