Záchranářka

Miluje tonoucí živly. Jednou se rozhodla, že vás zachrání, tak to taky udělá. Ať už chcete, nebo ne. Odteď budete jíst a pít jenom zdravé věci. Na kouření zapomeňte úplně.


Snažilka

Tahle holka chce mimino. Jestli u toho budete vy, nebo někdo jinej, to je nakonec docela jedno. Antikoncepci si čistě náhodou zapomněla vzít a prezervativy používá omylem prokousané.


Ta, co to má špatný s mámou

Staré přísloví říká, že děvče, které nemá problematický vztah s matkou, bude pravděpodobně chlapec. Syndrom matky je všudypřítomný, ať už v pozitivním nebo negativním kontextu. Bude se vám neustále vracet a vracet a nakonec i dědit.


Bejvalka

Když chodívala s Milanem, tak to dělali přesně takhle a úplně přesně takhle by to chtěla dělat s každým dalším Milanem, který přijde po tom prvním. Jo bývávalo blaze, ordnung musí být. A když řád, tak ozkoušenej, ne?


Fašistka

Vydělává víc než vy, pracuje víc než vy, sportuje, kalí, organizuje… všechno tak nějak víc, lépe a profesionálněji. Má tendenci dominovat. A vy zase poslouchat. Jinak vás vyhodí, a bude. Jako hadr.


Vysavačka

Potkat ji můžete ve dvou variantách. Jako raněnou duši a věčně nespokojeného energetického upíra nebo cuchtu, která si myslí, že její minda je dlážděná zlatem a vy byste jí automaticky měli dát i bůra na hajzlík. V obou případech peklo.


Uháněčka

„Ahoj, co dneska? Minulej tejden ti to nevyslo sedmkrat, tak jsem si rikala, jaks nemoh ani vcera, ze jestli bysme dneska neskocili na kafco nebo tak neco.“ A podobné zprávy. Denně. Třikrát.


Zamilovaná (zn. Ihned)

Že jste ten pravý, ví v podstatě okamžitě. Ne že by se hned po prvním rande chtěla vdávat, ale rozhodně automaticky počítá s tím, že se to jednou stane. A ta nevyhnutelnost kapající z každé věty je prostě ubíjející.


Stalkerka

Náhodou ji potkáváte před barákem, s překvapením zjistíte, že za vámi stojí ve frontě na nákup. A v jednom kuse vám něco píše, vzkazuje, volá… před touhle holkou se prostě neschováte.


Řešitelka

Po druhé dvojce bílého si vás obrátí k sobě a začne vám lejt do hlavy. Cokoli. Problémů má plnou kabelku. Ostatně problém se jednou jistě stanete i vy. Pokud tedy spolu vydržíte.


Vaše matka

Vyšší level záchranářky. Její poslání je vás upravit, zlepšit, vychovat a přebalit.  


Kudlanka

Neuvěřitelně ofenzivní jedinec, který po vás půjde za každou cenu. Tahle holka vás bez skrupulí přebere vaší stávající holce, mámě nebo klukovi. Bude neuvěřitelně vynalézavá a efektivní. Pak ji přestanete zajímat. A přebalí třeba vaší bývalé jejího aktuálního.


Feministka

Chlapi můžou za všechno špatný, co tuhle planetu postihlo. Od atomovky po menstruaci. To, že si zrovna teď vyrazila s nějakým chlapem, neznamená, že svůj kastrační postulát nějak mění.


Papoušek

Znáte ten divný pocit, když někdo doslova a do písmene opakuje vaše názory, jako ani nepotřeboval svůj vlastní mozek? „Ano, miláčku!“ Mile poslušná, ale posedle bez hlavy.


Herečka

Holka, která chce celý život hrát princezny a je patologicky závislá na tom, co o ní kdo řekne a napíše, to nemůže mít v hlavě v pořádku.


Cuchta

Vychytralé telátko s výrazným okrasným rozměrem a tendencí flirtovat v podstatě s kýmkoliv, kdo se namane. Ale to je přeci normální, ona to nemyslí zle, jen by se prostě rozdala i z poslední bradavky, přeci jí to nemůžete mít za zlé.


Lhářka

Aby vás sbalila, leccos trochu přibarvila, vylepšila… Jednoho dne objevíte v jedné z jejích úžasných historek drobný nesoulad. A když do něj šťournete, vyvalí se na vás těch drobností najednou tolik, že vlastně slečně Prášilové nemůžete věřit ani nos mezi očima.


Sociálka

Nic není odpudivějšího než drobná závislost na sociálních sítích. Ty si nedáš na facebůček naši společnou profilovku? Ty ještě nejsi ve vztahu? A co dybysme měli společnej účet?