slováci

Jsou zaostalí čoboláci, kterým jsme postavili průmysl a co by si bez nás ani neuprdli, prejže bratia…

němčouři

Fašouni, co nám ukradli pohraničí, a kdyby mohli, klidně by nás zase vdechli. Do všeho se cpou, všechno by chtěli řídit a k tomu ta příšerně tvrdá němčina, která se ani nedá poslouchat.

angláni

Jednak tam mají pořád hnusně, draho, hnusný pivo a vládne jim ženská. A dělají se, jaký jsou slušný, ale u nás na Václaváku furt revou, lejou první ligu a blejou extraligu.

francouzi

Smrděj po sejru, mají předražený dálnice, neholí si ani podpaždí, taky namyšlený jsou a celej ten jejich jazyk je takovej přiteplalej. A jsou to lemplové, co neustále stávkujou i kvůli zdraženým bagetám.

poláci

Nadržený kleroúchylové v šusťákovkách, co nám prodávají bazmek a jiné šunty, dokonce i tu sůl nám cpou silničářskou.

rusáci

Zmalovaný marfuši a vychlastaní ivani, co se dostanou všude, vždyť i ty Vary už si celý koupili. Ani anglicky to neumí, poněvadž si to myslí, že rusky má umět každej.

taliáni

Nagelovaní lemplové, co voní jako celá parfumerie, ale jinak neumí nic pořádnýho a nejhůř řídit. I ten fotbal hrajou k uzoufání nudnej.

chorvati

Namistrovaní blbečci, co nám balí holky, dcery a manželky a myslí si, že jsou něco víc, když mají kuny, kopečkovou zmrzku a Istrii.

řekové

Další líný ventry, co se jen vezou, my na ně děláme, navíc mají špinavý hotely a na všechno dost času.

turci

Uřvaní bordeláři, co se nám cpou do Evropy a ještě nám na Národce dávají sperma do kebabů.

rakušáci

Malí Němci, ekofašouni a náckové na pořádek, dobrý akorát tak, aby se přes ně jezdilo do Chorválu a lyžovat. Na předražený skipassy pochopitelně.

maďaři

Zakomplexovaný Uheráci, kterejm nikdo nerozumí, však taky celá ta jejich maďarština je k smíchu ne. Pamatujeme všichni, jak dělal Wimmer ty humory, ne?

rumuni

Svoloč co nic neumí, nemá internet, chudá je jak kostelní myš a k nám jezdí žebrat na hlavák.

amíci

Arogantní tlustý hamburgři, co neznají rozdíl mezi Čečnou a Českem, a narozdíl od našince si nevidí ani na špičku nosu, přičemž vlastní kultury mají míň než bílej jogurt.

kanaďani

Dřevorubci, co nás většinou vylískají v hokeji a ještě nám k tomu i naloží. Víc o nich většinou nevíme, ale ten hokej stačí.

vietnamci

Poskoci z večerky, co si nezaslouží ani aby se jim vykalo a co stejně určitě všechno prodávají nějak šizený, prošlý nebo drahý. Určitě.

číňáci

Samý levný šunty nám sem posílají a hlavně je jich tolik, že nás jednou sežerou jako kobylky.

Ukáčka

Nekulturní, nemytí, co se hodí jen k lopatě, ale zároveň nám poctivejm lidem berou práci.

arabáci

Teroristi do jednoho. Tečka.

A zbývající kusy světa jsou nám nejspíš putna, protože o nich nevíme ani to málo. takový jsme my. češi.