1. Je krásná. Anžto miluje pivo. A pivo dělá krásná těla, minimálně od pasu nahoru. A pokud se ta trocha pravidelných promile partnersky skloubí, bude krásná v každém případě.
 2. Je spokojená. Především sama se sebou. Místo aby se kriticky nípala v každém detailu své postavy, většinou na ni pořádně ani nezaostří, natož aby se sama sobě nelíbila.
 3. Je k sežrání. Kamarádi ji milujou, jelikož jim nedává vinu, že nejste doma. Navíc je s ní vždycky spousta zábavy, jako ostatně s každým hadrovým panákem.  
 4. Je povolná. Lehne si i tam, kde by jiná zůstala stát, v posteli si troufne na věci, který jsou sprostý i na xxx videa, a bolesti hlavy na ni přijdou obvykle až druhý den ráno.
 5. Je upřímná. Žádná kašírka, ale co na srdci, to hezky na jazyku. Ne nadarmo se říká, že ve víně je pravda.
 6. Neprudí. Nečeká doma s otázkami, na které se nedá logicky odpovědět. Místo toho k ránu volá a trochu nesrozumitelně slibuje, že dopije a pude.
 7. Nespěchá. Rozhodně nikoho netahá domů v půl jedenácté, protože je příliš unavená. To spíš ve dvě ráno objedná na baru dalšího panáka a plánuje, kam se vyrazí, až to tady zavřou.
 8. Je šetrná. Moc dobře ví, co maká a co jen lepí hubu. Proto dá jednoznačně přednost litru s pořádnou voltáží před drinkem na nožičce s paraplíčkem. A takový rozdíl v ceně je k nezaplacení.
 9. Je odolná. Když ji nesklátí ani litrovka rumu, zvládne už v podstatě cokoliv. Možná ji sem tam povalí vítr, ale stačí ji zvednout, a zase bude držet.
 10. Je do větru. Páteční trapná chvilka, kdy si lichocením snažíte připravit půdu, pro pivo s klukama odpadá. Rezervaci na osmou totiž už dávno zařídila sama.
 11. Je do světa. Miluje výlety a dovolené. Nicméně proč by se válela na plážích, když ven, tak je spousta mnohem lepších variant, než si uhnat úpal na sluníčku. Třeba palírny, sklípky, vinařský kraje, Oktoberfest…
 12. Je skladná. V daném stavu se poskládá v podstatě kamkoliv. Pod stůl, do vany nebo kavalec. Jak praktické.
 13. Je zábavná. Veselá dívka rovná se krásný vztah. A která je veselejší než ta, co má kapku chyceno pod kůží.
 14. Je zdravá. Zevnitř i zvenku destilovaná jako žádná jiná. Hmyz si na ni netroufne, bojí se jí dokonce i běžné bakterie. Jen virózu má prakticky furt, ale s tím se dá víceméně žít.
 15. Má pochopení. Nejen že se na nic neptá, ale ani vás netahá v neděli po Ikee, poněvadž nejspíš sama má úplně stejnou kocovinu jako vy, a stejně tak po vás nechce, abyste “laskavě pověsil prádlo, když máte po večerech čas tahat se s kamarády.”
 16. Umí léčit. Sama ví, co pomáhá. Proto má vždy při ruce růžový štěstíčko a v lednici chlazeného lahváče coby vyprošťovák. Kdo z vás to má?
 17. Udržuje ledničku plnou. I takové domácí koukání na telku může být slušný večírek jen díky jejímu samozásobitelskému pudu. Nějaké to pivo, víno, možná vodka. A samozřejmě led připravený v mrazáku. A to je jen základ.
 18. Není náročná. Romantiku si představuje s vínem a jako dárek ji nadchne flaška dvacetileté Zacapy. Může být ideálnější žena?
 19. Umí spát. Nestěžuje si, že chrápete, že se převalujete a bůhvíco ještě. Jak spadne do peřin, upadne do kómatu a na nic jiného nemá ani pomyšlení.

 

A co je nejpodstatnější, dáma, co si občas ráda přihne, umí pít. A to ne každá zrovna zvládne. Hlavně to celé berte s rezervou a pijte s mírou.