1. Taková kočkomilka má totiž chlupy úplně všude. A to i když je zběhlá ve všech (d)epilačních praktikách.

 2. Po pár návštěvách u ní doma budete ochlupenej taky. Na mikině, za krkem, v puse… všude.

 3. Už po pár dnech máte na kocoura pifku, páč s nim vaše milá tráví mnohem víc času než s váma.

 4. Z dostaveníčka většinou spěchá brzy domů. V lepším případě proto, aby živočich nepomřel hladem, v tom horším se jí stýská…

 5. Natož pak aby taková holka jela někam na víkend, když nemá hlídání. To radši zkejsne na zadku a drbe toho převlečenýho ďábla za uchem.

 6. Dost často o něm bude chtít mluvit, jako by to byl člověk. A nikdy nepochopí, že pro vás je to prostě jedna obří zákeřná koule s drápama.

 7. Nemáte šanci pořídit si psa ani kanárka. Páč ten první by ho roztrhal a druhej by byl roztrhanej. Má mazlíčkovskej monopol, bestie.

 8. Je dost pravděpodobný, že vaše kočkodívka bude tak trochu asociál. Což je sice stereotyp a klišé, ale není se čemu divit… když to krmení a víkendy…

 9. Mazlí se s tou divnou věcí častějc, než je zdrávo. Každopádně rozhodně častějc než s váma. 

 10. Servíruje mu vybranější pokrmy než vám. To je samá lososová kapsička, tuňákový šátečky, a na vás zbydou zbytky ze včera. 

 11. Je statisticky dokázáno, že holky s kočkou tíhnou ke schizofrenii. Na to bacha – jeden den může být taková, jindy maková a krámama to nebude.

 12. Jakmile nahradíte kočičího vopelichance v posteli, už jste v jeho hledáčku…

 13. Takže jste stále v ohrožení – ve sprše, když jíte, když koukáte na televizi, in flagranti. Nejspíš totiž čeká na příležitost, kdy by vám mohl vyškrábat voči. A to jednoho dokáže vykolejit.

 14. Ten malej šmejd se pak naschvál uvelebí všude, kde ho rozhodně nechcete mít. V tašce s jídlem, na klávesnici, na vašem polštáři… A co teprv, když není vykastrovanej. 

 15. Taky demonstrativně škrábe na dveře ložnice zrovna ve chvíli, kdy konečně zabíráte. I v delikátnějších situacích.

 16. A když tohle nestačí, začne vám shazovat věci ze stolu. Třeba oblíbenej hrníček. Plnej. A nááááhodou zrovna do vašeho klína. A pak si ladně odkráčí…

 17. Tudíž máte chuť ho nakopnout, ale nemůžete, páč byste byl za sadistickýho necitu.

 18. Pročež se s dívkou věčně hádáte, zatímco kocour si akorát znuděně líže srst. 

 19. A když náhodou přijde na kdo s koho, půjdete vy. Páč kdo by se zlobil na takovou hebounkou a roztomilou kočičku!