Pokud máte pocit, že spolujezdec je žena, možná to tak bude, nicméně tohle dělají i chlapi

1. Radí. Protože on by tam dal čtyřku. Svítíš? Blinkr! a hlavně pořádně vyšlápnout tu spojkuuuuuu, ty to snad neslyšíš!!!!???


2. Řadí. Protože není zvyklej sedět na sedačce vedle, tak má choutky a přes ruku šmátrá na páku, nebo případně hamtá rovnou na volant.


3. Naviguje. Protože on by jel tudy a bezpečně ví, že támhle je to rozhodně rychlejší a takhle zůstanete někde hnít.


4. Zaclání. Protože vám právě potřebuje říct, že „zprava dobrý“, což vy byste bez něj neviděli.


5. Syčí. Protože to byla strašně nebezpečná situace, když jste najeli do té křižovatky a neposlouchali, „že to zprava není dobrý“ a celý tohle významný zasyčení je sarkastickej komentář, jakože ví, že jedete jako nezodpovědný zvíře.


6. Leká se. Protože tentokrát ani on nevěděl, že to není „zprava dobrý“ takže ježíškuje a už nahlas špačkuje o prasatech na silnici.


7. Blbě čumí. Protože jste mu řekli, že tohle nemůže dělat, že se nakonec leknete vy a narvete to do sloupu, tak ať nakonec radši drží hubu.


8. Bojí se. Protože to je strašná jízda a je mu špatně a je přesvědčený, že vás to oba zabije.


9. Za madlo a palubku se drží. Protože se vážně hrozně bojí, a i když o tom nahlas nemluví, tak se alespoň z bezpečnostních důvodů významně drží, kdyby to náhodou přišlo.


10. Mlčí. Protože se mu nechce mluvit, jste přeci pohádaní, a klidně vás nechá usnout a zabít oba, ať trpíte, protože si to zasloužíte a hlavně on má pravdu.


11. Spí. Protože to mlčení ho úplně utavilo a teď si dá šlofíka a vy to přeci zvládnete i na jeden zátah a žádný rozptylování, ať neusnete, vlastně ani nepotřebujete.


12. Nohy si lakuje. Protože má pohodičku, tak si dá haksny na desku, udělá kosmetičku, zasmradí auťák odlakovačem a šofére, zalkni se.


13. Přepíná rádio. Protože se nudí a potřebuje rozptýlit, trochu diskošku a pak zklidnit, bolí ho hlava z toho hluku a tohle nemůže poslouchat a tak chce nakonec klid.


14. Šteluje klimatizaci. Protože je mu hic, pak mu táhne na nohy, na cemr a moc ho ty vyhřejvaný sedačky pálej do zadku a vůbec vlastně z klimatizace má angíny.


15. Ukazuje. Protože právě viděl neuvěřitelnou kočičku, která vyskočila na boží billboard a pak spadla…


16. Čůrá, když nemá. Protože zrovna nechtěl a nevěděl, že se mu bude chtít jen chvilku po tom, co jste odjeli z pumpy, a rozhodně to nevydrží ani deset kilometrů, musí teď. TEĎ.


17. Žere. Protože má strašnej hlad a co on může za to, že drobí a mastí všechno okolo, když furt cukáte a drncáte a vůbec jejda, vy chcete taky, on to sežral zatímco jste řídili.


18. Leje. Protože co by ne, když vy řídíte a on může kalit, vždyť to je přeci parádní večírek, takhle v autě muheeeee!


19. Vypráví o tom všem strašně zábavný historky. Protože to byla skutečně jízda smrti a vy jste prase, kterému by měli vzít řidičák…

…nakonec ale stejně pojede zpátky s vámi, protože co by tam dělal. jel vlakem? Nene. Na to je to moc velkej lempl.