Čurání

To je velká věc. Jednak se nelze vyčurat do zásoby. Močák se vám spolehlivě ozve v tu nejhorší chvíli. A pak, když dojde na samotný akt… málokdy to trefíte přesně tak, jak potřebujete. Zvlášť v terénu. Bacha na boty.

Poslední kapky

Když už je řeč o tom čůrání, pánové ví kam musí ten poslední šplecht. Ať klepete jak klepete, dycinky do vlastního.

Tkaničky

Ať utahujete, jak utahujete, stejně se rozvážou. Pomůže jenom dvojitý uzel. A to ještě jenom někdy.

Sluchátka

Neexistuje normální způsob, jak nosit sluchátka, aby se vám ty bestie nezamotaly do sebe. Spousta vynálezů, spousta návodů, spousta vychytávek. A stejně nakonec rozmotáváte jak magoři.

Náhodnej výběr hudby

Těžko říct, jak to přesně ti páni programátoři vymysleli. Ale náhodný výběr vždycky funguje podezřele nenáhodně. Když vám v nejromantičtější chvíli naservíruje počítač tuhle pecku od Vltavy, je vymalováno.

Plechovky s drinky

Nemusíte s nimi třepat. Klidně můžete hlídat otřesy jako ostříži. A stejně se buď urve otvírátko anebo vás ta mizerná plechovka zleje jako dobytka.

Kouř

Je putna, jestli jde o cigarety nebo táborák. Kouř si neomylně najde toho, komu vadí nejvíc. Alergiky, dioptriky, astmatiky. Dycinky. A jako ocásek jde za vámi, ať už si přesednete kamkoliv.

Taveňák

Ono to platí skoro pro všechny obaly, které v sobě mají takové ty červené cancíky, za které když vezmete, mělo by to jít otevřít jak po másle. Jo, vezmete za to a celý obal samozřejmě buď úplně rozdrbete anebo musíte jít hledat nůžky.

Náledí

Taková triviální věc, že? Ale chození po ledě je o hubu. To se nenaučíte. Pád je jenom otázka času. A buď máte štěstí, nebo ne.  

Počítač

Chlápci z IT se sice tváří, jak to mají pod kontrolou, ale ve skutečnosti nevědí o moc víc než my.

Děvčata

Muži jsou srozumitelní. Ale holky? Sorry? My teda v redakci nevíme nikdo nic.

Zapalovač

Má plyn, nemá plyn, promazáváte ho, doplňujete, čistíte, je to Zippo, máte ho po dědečkovi? Všechno jedno. Někdy si prostě neškrtnete.

Ponožky

Jak dlouho vám vydrží obě ponožky pohromadě? Dýl než měsíc? Tak to je buď nesundaváte, nebo nejste normální. Ponožky jsou prokletý. Tak to je.

Děti

Není větší neřízené střely, než je capart. Jedinou jistotu máte, když je přilepíte izolepou na stěnu.

Windows

Pozor, přichází modrá smrt a ty si vás vezme, ať máte deset antiviráků a manžela ajťáka k tomu.

Nerozlepitelný igeliťáky

Chcete v sámošce otevřít igeliťák? Tak to máte smůlu, ta kluzká bestie se vám bude lascivně kroutit pod prsty, ale že by ukázala otvor? Zapomeňte!

Fronty

Postavíte se do krátký, zdánlivě rychlý fronty a …. zůstanete stát lípa na návsi, jen zapustit kořeny. Tak frontu bryskně agilně vyměníte a …. zase vrůstáte do podlahy. A jak jinak, ta původní šlape jako na drátkách.

Jízdní řády

Ať koukáte jak koukáte, ať přijdete včas nebo úplně jindy, stejně nejede. Nebo jede jiná.

USB

Taky vždycky nejmíň natřikrát?