1. Objednáte si levnou limuzínu, kterou přijedete v dokonalých šatech až na místo, ale je šest hodin, takže tam ještě nikdo není, vy projdete v lodičkách rozmoklou břečkou, zaserete si lem sukně a jdete věšet poslední balónky.
 2. Na to, že to má být nejlepší den vašeho života vás příšerně bolí nohy.
 3. A hlava. Protože vám gazilion sponek drží účes, který jako by vypadl z knihy o vesmírném surrealismu.
 4. Odmítáte chlebíčky, protože jste narvaná v korzetu, takže jste celý den o vodě. Čili vám večer stačí první panák a předtančení už provádíte vylitá jako váza.
 5. Ostatně, vaše předtančení, na které jste šest měsíců trénovali, vždycky trumfne vedlejší třída, protože tam mají holku, která tancuje závodně. Čubka.
 6. Vaši rodiče, kteří vás tam mají podpořit, mlčet a být pyšní, se samou nudou zbombí už v osm a otec si vyzuje boty. Takže odhalí bílé froté ponožky s tenisovými raketami.
 7. Ale pořád to není tak špatné jako matka, která běhá s levným digitálním foťákem po parketu a pořád opakuje, že jednou za tuhle vzpomínku budete ráda.
 8. Spolužáci vás ze začátku lanaří, ať jdete kouřit za šatnu, ale vy nechcete, aby to z vás netáhlo. Po dvou hodinách už kouříte se starším bratrem na baru.
 9. Moderátor se trumfuje s třídním učitelem, kdo hodí trapnější vtip. Naštěstí je občas přeruší kapela špatným remakem Hříšného tance.
 10. Kamila se za večer stihne s Petrem rozejít. A dát dohromady. A zase rozejít.
 11. A dát se dohromady s tělocvikářem.
 12. Za to, kolik jste vybrali peněz, nezaplatíte ani tu borůvkovou amundsenku a navíc vás nějakej dobrák z balkónu trefí dvackou do čela, takže tam budete mít ještě týden červený otisk.
 13. Vaše vysněné princeznovské šaty si propálíte a poblijete, ale to je jedno, protože váš třídní idol vám stejně nad sklenkou rumu řekne, že vypadáte jako chodící dort.
 14. Vaše kamarádka, která se šetřila pro toho pravého, si dnes konečně vrzne. V šatně. S šatnářem.
 15. Vaší šerpu použijí jako škrtidlo, ve chvíli, kdy si Martin rozřízne ruku o skleničku na sekt.
 16. V tombole, kam sponzoři nabídli přehršel cen, vyhrajete bazénové čerpadlo. Jupí.
 17. Půlnoční překvapení budete znát jenom z videa i když jste součástí vystoupení.
 18. Až se rozhodnete sama na ulici dorazit flašku, před umrznutím vás zachrání bohužel jen váš hodný, ale neatraktivní kamarád.
 19. Zbytek noci v slzách prozvracíte pod matčiným dohledem.
 20. A nejhorší je, že kvůli konverzaci, kterou jste vedli se svou angličtinářkou, určitě neodmaturujete. Takže si to za rok asi zopakujete.