Voníte

Chlap buďto smrdí už z fotky, nebo se naparfémuje tak, že to vhání slzy do nosu. Žena voní jako kvítí. Úžasně a přitom přirozeně. Máte vůbec potní žlázy?

Tančíte

Nemyslíme valčík, ale pohyby obecně. Tančíte, i když jdete s košem nebo zápasíte v bahně. To se nedá naučit, s tím se žena rodí. U chlapa to není ono.

Umíte být hezké

Měřítka módních mol jsou nám vlastně jedno. Můžete být sebevětší machna, ale když chcete, nemůžeme se na vás vynadívat. A vy většinou chcete.

Umíte být hebké

A měkké. Až je chlapovi kolikrát hloupé sahat na vás tou hnusnou, oschlou tlapou.

Míváte tulivou

Marná snaha, když se nám schoulíte do náruče, dělá to s náma věci. Voníte, jste hebké a měkké a vážíte sotva pár gramů. A fakt můžete být sebevětší machna.

Smějete se očima

A vůbec jste roztomilé. Třeba když se začnete uculovat těmi svými ďolíčky. Anebo když u nás máte průser.

Nechodíte do putyky

Zaplivané nálevny pro vás nejsou. Takže se před vámi máme kam schovat a vyprávět si o vás. Samozřejmě, jenom v dobrém.

Chováte se způsobně

Nekrkáte neprdíte a pokud přece jen, tak to umíte skrývat. Hamburger umíte jíst příborem a pivo pijete tak obřadně, jako by to byl čaj o páté. Nehrbíte se. Neposmrkujete. Dokonce sedíte během močení.

Líbáte se spolu

I když jste na kluky, klidně si dáte francouzáka s další holkou. A vypadá to hezky bez ohledu na to, kolik už jste měly panáků.

Jste zranitelné

Jste křehké, něžné a bojíte se pavouků, což nám dává příležitost být za hrdiny, kterým se rytířské srdce rozbuší pokaždé, když  chcete otevřít zavařeninu.

Jste odvážné

Troufnete si na věci, k nimž by se muž nikdy neodvážil. Třeba brečet na veřejnosti. Nebo si pustit Hříšný tanec. A u něj pak zase brečet.

Máte nás za děcka

Protože bychom si podle vás nedokázali uvařit, natožpak vyžehlit, děláte to za nás. Protože jsme nedospělí, projde nám každá klukovina. A ještě se o nás bojíte.

Předstíráte orgasmus

A vůbec, umíte nám podkuřovat tak rafinovaně, že si pak vážně myslíme, co jsme to za borce. A my vám kolikrát ani nepochválíme večeři. To jsme teda borci.

Je snadné se vám zavděčit

Stačí vám koupit růži (nebo pochválit tu večeři), a vznášíte se v oblacích. A přitom taková blbost. A možná právě proto, že to je blbost.

Umíte dělat víc věcí naráz

Vsadíme se, že zatímco čtete tento článek, lakujete si nehty a vymýšlíte, co bude k večeři. Nebo předstíráte orgasmus.

Umíte mluvit

Na mluvení máte zvláštní talent. Mluvíte rády, mluvíte dlouho, takže s vámi konečně můžeme mlčet. Dokonce máte vlastní řeč, v níž „ano“ je obvykle „ne“ a „nic“ znamená „něco“.

Máte intuici

Myslíte srdcem, takže hodně věcí prostě cítíte. Nebo předpokládáte, že to uděláme, aniž byste nám to řekly. A neřeknete nám to proto, že jsme se neptali. Sice s tím máme trochu problém, ale je to teda věc, mít intuici.

Máte paměť

Připomenete nám, když máme popřát k narozeninám vlastní mámě. Víte, kde jsme zaparkovali auto. A když jste rozněžnělé, vyprávíte nám o prvním rande, na kterém jsme s vámi byli. Výhoda, na kterou často zapomínáme.

Umíte plánovat

Muž je ve vztahu ten, co nosí kalhoty, a žena zase ta, co nosí diář. Na co by se měl chlap zabývat tím, kdy půjde k holiči nebo kam si vyjedete na dovolenou. Žena už to dávno naplánovala za něj.

Máte vždycky pravdu

Tady není o čem mluvit. Tak to prostě je.

Chceme být jako vy

Jak jinak si vysvětlit ten trend zženštilosti, ke kterému se kloní čím dál tím víc mladých, ehm, mužů. Takže zítra slavíme s vámi. Všechno nejlepší, baby!