1. Především je to důkaz, že jste ve svém věku pořád kus ženský, když se za vámi otáčí mladé maso.
 2. Omlazuje. Až vás vezme na rande na Petřín a pak na lodičky, budete se cítit, jako by vám bylo znovu 18.
 3. Je učenlivý. Pravda, neumí toho moc, ale mladý mozeček rychle vstřebává. A zvládne se učit i pětkrát denně, aniž by potom hned usnul.
 4. Dá se vycvičit. Chlap se jako ignorant nerodí. Takového mladíčka tudíž zvládnete vychovat, že vás má nosit na rukou, stlát postel a říkat „prosím předehru” a děkuji”.
 5. Má sílu. Přenese vás přes práh, stejně tak jako zvládne i ty nejzuřivější polohy z kámasútry. A nebude u toho vzdychat jak parní lokomotiva.
 6. Má spoustu energie. Zvládne si jít ráno zaběhat, dojít pro rohliky, obsloužit vás jako ženu, ještě přidělá poličky a takhle, až dokud nepadnete.
 7. Je roztomile naivní. Pořád si myslí, že bude zachraňovat ohrožené druhy, ale jen pár dní v týdnu a ještě tak, že u toho stihne kariéru profesionálního jezdce BMX. To je tak rozkošný.
 8. Zastaví biologické hodiny. Bude jako váš syn, můžete ho vychovávat, občas proplesknout, pomazlit se. To by bylo, aby i to nejhlasitější ťukání na chvilku nepřestalo.
 9. Není náročný. Je zvyklý se spokojit s málem, takže když mu uvaříte blaf, zblafne ho ein zwei. A když objednáte na večer pizzu, bude u vytržení, jak snobský život si s vámi žije.
 10. Nemá předsudky. Není nic, co by pro něj bylo tabu. Tyhle dnešní mladý lidi na rozdíl od starých nemají problém, ani když vytáhnete třetí nohu.
 11. Půjde do všeho. Ať navrhnete cokoliv, půjde do toho. Se zajíčkem po boku doženete všechny šílenosti, na které jste neměla odvahu za mlada.
 12. Má smysl pro humor. Co by chlapům ve vašem věku bylo blbý a trapný, je pro zajocha zábava. Třeba nějaký párový kostýmy na maškarní.
 13. Zajímá se. Bude poslouchat, protože o většině věcí nikdy neslyšel. A každá ženská má ráda, když má pozorné publikum.
 14. Budete mít vždycky pravdu. Jakoukoliv hádku spolehlivě vyhrajete. Stačí říct „to ty ještě nechápeš, tos nezažil”.
 15. Nemá minulost. Nejspíš nebudete jeho první, zato máte ale jistotu, že na vás někde ze skříně nevypadne hysterická bejvalka s dvěma dětma a společnou hypotékou.
 16. Bydlí s mámou. Takže vás rozhodně nebude tahat k sobě do kvartýru, ale hezky pokorně bude jezdit za vámi.
 17. Bude vás obdivovat. Je z generace, pro kterou jsou pracující maminky normální věc. A samostatné ženě, co ví, co chce, nebude automaticky dávat nálepku feministka.
 18. Kamarádky vám ho budou závidět. Ale samozřejmě to nedají najevo a budou to maskovat vtípkama o tom, že jste ho ulovila na bonbon před základkou.
 19. Kamarádi vás budou jemu závidět. Máte titul, byt, práci, auto. A jste pro něj jako mistr Yoda, jen bez vady řeči a míň zelená.
 20. Vydrží. Čistě statisticky umře rozhodně později, než kdyby byl váš vrstevník. Navíc až zestárnete, pořád by to teoreticky mohl být výkonný sameček.
 21. Bude vás milovat napořád. Co je podstatnější, jako „hotová” ženská mu budete inspirací a mustrem, i když si najdete někoho jiného. Prostě si vás bude pamatovat už na furt.