1. sex na pláži

Zkuste si představit intimní chvilku s drátěnkou. Písek se totiž dostane všude. A to ani nemluvíme o malejch krabech, kamínkách, slaný vodě, neřkuli šmírácích.

2. sportovní kára

Takové auto jednak žere i trávu kolem silnice a jednak třeba na kočičích hlavách spíš než dojem necháte vejfuk. A ještě si všichni myslí, že si něco kompenzujete.

3. snídaně do postele

Jíst v polosedě je nepohodlný samo o sobě. I když si dáváte bacha, něco se vždycky vyleje. A pak drobky. Všude drobky. Drobky, kam se podíváte.

4. poprvé

Každý touží to mít konečně za sebou. A každý má očekávání nastavený různě vysoko. Nicméně upřímně, tyhlencty magický chvilky plný tělních tekutin patří nejspíš k tomu nejupatlanějšímu, na co si z mládí nejspíš vzpomenete. Co?

5. švédská trojka

Chlap neví, co dřív, a ženská je jak ve frontě na ehm… Zkrátka jeden je prostě málo, tři jsou moc. A kdo je vůbec teď na řadě?

6. romantická večeře při svíčkách

Jednak vyjde jednou tolik, co normální gábl. Za druhé se může pokazit v podstatě cokoliv od výběru správného jídla až po špatně zvolené slovíčko. Jedna chyba a je po romantice.

7. svatba

Za nejkrásnější den v životě vypláznete desítky až stovky papírů a všichni, co to mají už za sebou, vám potvrdí, že celá ta krása kolem vás jen tak prošustí a nakonec si z ní budete pamatovat jenom to, co bude na fotkách.

8. být po letech vztahu single

Tý jo! Co všechno byste mohli dělat, kdybyste byli sami! Co? No co, seděli byste doma, čuměli na bednu a stalkovali ex na facebooku…

9. wellness

Čekáte relax a ve skutečnosti vám záda rozdupe Thaika a nakonec na tom vlastně budete ještě o chlup hůř, než před tím. To jsou ty čakry. Co vás nebolelo do teď, to určitě začne.

10. paříž

Ono je to hrozně hezký takhle v bedekru. Děsná romantika, ale ve skutečnosti tam od turistů není k hnutí a i ta Eiffelovka je přeci jen trochu povědomá, co?

11. dovolená all inclusive

Taková dovolená je peklo skoro pokaždé. Ať už jedete sami nebo tím spíš s rodinou. Věřte, že se vysype komplet všechno, dokonce i to, o čem jste ani nevěděli, že může. Prostě all inclusive.

12. být na volné noze

Žádný šéf, žádná pracovní doba, spousta peněz… No nebylo by to skvělé? Jistě, dělali byste od nevidim do nevidim včetně víkendů, ten blbej šéf byste byli vy sami a vejplatu by vám posílali podle korporátní splatnosti za 60 dní. Čirá nádhera, no ne?  

13. megakoncert stounů, u2 nebo jiné megakapely

Bude to všechno vidět z dálky, bude tam mrtě lidu, bude to stát za prd, bude to další důkaz, že jste staří, a pivo bude stát dvojnásobek. Máme pokračovat?

14. cesta kolem světa za 80 dní

Takhle na papíře čirá nádhera, ale v reálu se pořádně nevyspíte, ze všeho exotického jídla budete mít leda tak průjem a nikde nebudete dost dlouho na to, abyste si to užili.

15. obří pinďour a ještě větší prsa

Běda těm, kdo spoléhají na kvantitu, protože o ní to není. Nešikovný obr vám žádné ovace ve stoje nezajistí. Asi tak.

16. mít milenku

Polygamie může vypadat jako ráj, ale jen si zkuste představit, když se vašim holkám sesynchronizuje perioda. To musí být peklo na kvadrát.

17. mít to furt

Ježiši, kdo by to zvládl? A kdo by to chtěl? Jeden odřenej, druhá prošoupaná. Žádný mazání by vám nepomohlo! Fuj.

18. bejt rocková star

V jednom kuse na šňůře, v jednom kuse s kocovinou. A do toho kravál, pískání v uších a v posteli otahané nanyny, které ještě předevčírem nocovaly v pelechu Alice Coopera. A viděli jste teď někdy Alice Coopera?

19. umět číst myšlenky

To fakt nechcete. Věřte nám. Nikdo nechce vědět, co si o něm zrovna teď kdo myslí. Ne.

20. mít velkou rodinu

Po čtvrtým děcku je to prý jedno. A je to pravda. Frčíte na antidepresivech, sexuální život v troskách a se vší drobotinou vás nepustí ani do kavárny. Jupijájou! Prostě krása.

21. společný bydlení

Je to takový logický krok. Ale upřímně, je to taky chvíle totálního prozření, kdy toho svého miláčka začnete poznávat z úplně jiné stránky. A ta není vždycky příjemná.