1. že máte velký zadek

Ženská má mít oblou křivku. Navíc, když tančíte, krásně se to třepe a člověk si vás může úplně bezbolestně posadit na klín.


2. že jste rezatý

I když to většinou žádnej, zvlášť zadanej chlap, nepřizná, všichni by se po zrzkách utloukli. Rezatá je totiž nejlepší. Říká se.  


3. že jste moc vysoký

Vidíte na koncertech, dosáhnete kam potřebujete a hlavně, my vám můžeme dát pusu pěkně z očí do očí a bez hrbení. Takže nějaké přebytečné centimetry klidně berte z nadhledu.


4. že jste malý

Stará pravda říká, co je malý, to je roztomilý. V nás to budí ochranitelský sklony a vy můžete kdykoliv předstírat středoškolačku. Holky, věčná lolitka, to je archetyp, na který slyší skoro každej chlap.


5. že jste starý

A co? Každej není na mladý nevyhopsaný čičetky stavěnej, chceme ženský a taky, znáte tu o těch starých kolech, ne?


6. že jste k tomu furt svobodný

No tak paráda, alespoň jste furt k mání! Kdo by taky stál o zadanou holku, že jo?


7. že máte celulitidu

Nevypadáte, že jste umělá a kdo má rád pomeranče, ten se s vámi bude cítit jak v citrusovém háji. a tam je krásně. a hlavně, NEEXISTUJE. VYMYSLEL JI COSMOPOLITAN.


8. že máte vrásky

Dámy, věřte, že některý věci jsou komplet mimo naši rozlišovací schopnost a vidíme je jen zblízka. A když už se k těm rozkošným vráskám, který se vám dělají v koutcích dostaneme, tak to je proto, že vás milujeme a chceme se podívat zblízka.


9. že jste pihatý

Přesně pro tuhle drobnost, jakože vám na sluníčku naskáčou pihy kolem nosu, vás chlap bude milovat. A to ani nemluvíme o tom, že vám to dodá trochu rošťáckej šmrnc.


10. že máte tlustý stehna

Jestli vám někdy nějakej chap řekl, že je to ošklivý, tak to jste mu na nich zaručeně neuválely doutník, aha! Co?


11. že máte velký prsa

Božínku… máte to samozřejmě v mnoha ohledech těžký, ale chlapi milují prsa. 95% celého internetu je postavených na prsou. tak se z toho nehrbte.


12. že máte malý prsa

O těch malých a roztomilých věcech už řeč byla. To zaprvé. Zadruhé, některý chlapi se velkých věcí bojí. A zatřetí, chlapi mají věci rádi ve svých rukách. A tak velký ruce zase nemají…


13. že jste brejlatý

Jednak si můžete dát čočky, ale na druhou stranu, proč byste to vlastně dělaly? Kluci milujou brejlatý kočičky. Připomínají jim totiž jejich milovanou třídní ze základky. A tu fakt milovali.


14. že jste oplácaný

Většina normálních chlapů chce kus ženský a ne nějaký miniaturní kousíček. Musí být přeci na co šáhnout a taky mít jistotu, že se nerozsypete po druhém panáku vodky.


15. že máte divný vlasy

A jako který prosím vás? Jakože kudrnatý, v kterých jste trochu jako bejby z Hříšnýho tance? Nebo ty krátký, co připomínají Audrey Hepburn? Neblbněte…


16. že máte velký boky

A za co bychom vás potom jako chytali? Madla lásky, znáte ne? A navíc k velkým bokům patří velkej zadek viz výše. tak.


17. že jste trochu chlupatý

Podle posledních módních trendů jsou prý depilace komplet passé a na nějakém tom chlupu už tedy nesejde. A pokud jde o knírek, tak si dycinky vzpomeňte na Frídu. My to prostě máme tak nějak perverzně rádi.


18. že jste bílý jak sejra

Takže aby bylo jasno, my chlapi si, až tedy na pár výjimek, vážně nepotrpíme na kakaový krasavice s blonďatým melírem. Ono ne každý to totiž takhle v tom slovanským kontextu zrovna sluší. A to ani nemluvíme o barvičce made in solárko.


19. že vypadáte blbě v plavkách

No jo, a přesně kvůli tomu vás neustále okukujeme ať už zepředu nebo odzadu. Kvůli tomu jakej je to humus.


20. že vypadáte blbě nahý

Dvojnásobná blbost. Jistě, my vlastně nesníme o ničem jiném, než vás svléknout a říct si, ježkovy voči rychle pryč, v nejhorším případě zhasnout a ponořit… Určitě…


21. že bez mejkapu vypadáte jako dyliny

Skoro by se chtělo říct “a s ním taky”. Ale trochu odjinud: tušíte vůbec, že vlastně vůbec nejhezčí jste, když se ráno probudíte bez omítky?


22. že máte krátký nohy

Jasně, bejt dlouhonohá číča je sen z časáku. Děvčata, my si toho předně ani nevšimneme a není nic, co by nespravilo pár centimetrů podpatků, žejo?


23. že nejste modelky

A znáte vlastně někoho, kdo by chtěl mít doma rachitickou kozu, který se sype sníh z nosu? Jen na plakátu, děvčata. A někdy ani na něm.