1. Už se nemusíte ptát rodičů, jestli může přespat. Protože když tam je, tak tam prostě je. A ve výsledku se ptají rodiče, jestli náhodou neruší oni vás.
 2. Chová se u vás doma jako… no, jako doma. A kolikrát si dovolí porušit pravidla v domácnosti, který si netroufne porušit ani váš otec.
 3. Řeknete jí všechno, protože máte jistotu, že dál se to rozhodně nedostane. A že vám bude rozumět, i když na ni budete mluvit svahilsky.
 4. A když jí napíšete, že jí musíte něco říct face to face, přijede na setkání vybavená pizzou. Nebo vínem. Nebo obojím.
 5. Vaše konverzace nikdy nezačíná tím trapným “Ahoj, jak se máš? :-)”, ale jdete rovnou k věci. Možná i proto, že jste v kontaktu 24/7.
 6. Před svým přítelem si kebab nedá, pač se stydí. Ale vám je schopná ho sežrat i s rukou, když jí dáte jenom kousnout.
 7. Taky si většinou nedáváte dárky na Vánoce. Zkrátka proto, že všechny svoje úspory společně projíte, prokafíčkujete a provínkujete.
 8. Od přítele si nenecháte diktovat, co máte a nemáte dělat, ale jakmile vám to nakáže vaše nejlepší kamarádka, tak je to svaté.
 9. Navrhne vám tetování.
 10. Schválí vám tetování.
 11. A nakonec jde s vámi, aby vás držela za ruku, zatímco vy budete hystericky plakat.
 12. Je to jedinej člověk, kterej si nebere servítky. Takže vám s naprostým klidem řekne, že máte v těch šatech velkej zadek. Ale pokud se jí vaše nový oblečení líbí, poznáte to ve chvíli, kdy si ho půjčí a vrátí vám ho za měsíc.
 13. Ne nadarmo se říká, že společná nenávist spojuje. A pokud jde o nejlepší kamarádky, tenhle statement platí dvojnásob.
 14. A jakmile se bavíte o vašich nebo o jejích expartnerech, zásadně používáte přezdívky. Protože ten zrzek si nezaslouží být jmenován.
 15. I když se před svým okolím snažíte za každou cenu udržet dekórum, ona moc dobře ví, jakej jste ve skutečnosti alkáč. Pač je to vždycky ta, která vám drží vlasy.
 16. Pokud si vás na sociálních sítích zablokuje někdo, o kom potřebujete mít veškerý informace, rozhodně víte, že vaše nejlepší kamarádka je zároveň vaše nejlepší soukromý očko.
 17. Ačkoli v běžným životě jste fundovaný cholerici, spolu jste se dokázaly pohádat jen o to, která sní poslední kousek pizzy.
 18. Když máte potřebu se zasebevraždit, vynadá vám v první řadě za to, že jste to chtěla udělat bez ní.
 19. Ví, že utěšit vás můžou ty ostatní kámošky. Ona je tu od toho, aby vám otevřela oči a dala vám pomyslnou facku přesně ve chvíli, kdy vám jiné řeknou už po sté “To bude dobrý.”
 20. O vašem příteli ví mnohem víc, než o sobě ví on sám. A o vás nejspíš taky.
 21. Moc dobře víte, že každá z vás má i jiné kamarády. Ale jakmile vidíte její fotku s cizí partou, máte pocit, jako by vám zahýbala.
 22. Žádná konverzace není důležitá, pokud její kopií nemá vaše kamarádka zapláclou půlku paměťovky.
 23. Vaše spřízněná duše vám klidně může říct do obličeje, že jste neschopnej lůzr. Ale jakmile to o vás řekne někdo jinej, je ochotná jít do vězení jen proto, aby mu vyškrábala oči.
 24. Nikdy spolu o přespávačkách nekoukáte na filmy. Protože dobře víte, že byste každou minutu prokecaly.
 25. A hlavně, zažily jste toho spolu tolik, že už si život bez ní nedovedete představit. Takže tu svoji nejlepší kámošku nezapomeňte označit, ať ví, že na ni myslíte. <3