JÍZDA NASLEPO

“Zjistili jsme, že tenhle řidič Student Agency je vyléčenej alkoholik, takže naší krásné agentce Kláře nedělalo až takovej problém zatáhnout ho před šichtou do baru. Za volant na Florenci už nastupuje náš slepec Karel, zatímco naše crew leží v kufrech hluboko v zavazadlovém prostoru. A bordel může začít. Takže pokud jste přišli o někoho blízkého, stali jste se součástí naší hry.”


PLAMENY HNĚVU

“Přesvědčili jsme kapelu Kabát, že by bylo fajn, kdyby pomohli dobrý věci. V rámci vymyšlený akce, kterou jsme pro ně přichystali, se měli převlíct za skupinu plameňáků a chodit po ZOO. A pak už nebylo nic snažšího, než přivést skupinu dětí a vysvětlit jim, že kdo sundá nejvíc plameňáků, dostane novej Xbox.”


NA VŠECHNY SE VYKAŠLAT

“V armádní nemocnici Těchonín mají všechny možný smrtelný viry, od moru, přes černý neštovice až po spalničky. A právě tam znovu udeřil náš gang. Jejich nový imunolog Pavel je totiž námi nastrčená figurka… a zatímco všichni ostatní loseři šli na oběd, Pavel do sebe klopí zkumavku s ebolou. Před nemocnicí už na něj čeká naše auto a míříme rovnou na letiště, protože to musíme stihnout dřív, než se objeví první příznaky. Tentokrát se o tom bude psát fakt všude.”


DRAK NAD PRAHOU

“Zjistili jsme, že drtivá většina vody pro Prahu pochází z nádrže Želivka. A jako jasnej strategickej cíl je taky dobře hlídaná. To ale není pro náš gang překážkou. Takže zatímco já se bavím s hlídačem, na druhé straně přehrady lejou naše cisterny do vody hektolitry vysoce koncentrovanýho LSD. Dneska bude mít Matka všech měst hodně podivný ráno.”


VYNÉST ORTEL

“Nebo jste si vážně mysleli, že by někdo hrál takhle příšernou muziku a ještě vyhrál Slavíka, aniž bysme v tom měli prsty? Tomáš Hnídek je náš dlouholetej kamarád a řeknu vám, nebylo jednoduchý ho přesvědčit, aby hrál takovýho vola takhle dlouho.”