Kobra 11

Neboli Simir Gerkhan a nekonečná řada parťáků. Je logické, že nikdo dlouho nevydržel, protože málokdo zvládne tempo, které je vražedné. Zvlášť v revíru, kterým je dálnice. Jediný, kdo tohle dokáže ustát dlouho je mix Hulka a hobita, Simir Gerkhan. Ten má mimochodem velkou kliku, že operuje v Německu, protože kdyby dělal dálničního poldu v Americe, těžko by dokázal skočit někomu na střechu auta a držet se. Páč Amíci miluju ty svoje široký Cadillacy a na to by Simirovy krátké ruce nestačily.


Xena: Princezna bojovnice

Jakmile se v sobotu ráno ozvaly dudy, věděli jste, že přijdou dudy. Ale ne ledajaký dudy. Dudy z časů dávných bohů, hrdiných náčelníků a králů. Pak podivný hlas ve znělce odříkal “Síla. Vášeň. Nebezpečí.” Asi abychom věděli, čím seriál tagnout na ČSFD a už to frčelo. Xena a její blonďatá pomocnice Gabriella cestovaly po světě a vždycky si našly nějaký důvod, proč seřezat bandu chlapů. Případně je sundat tím podivným frisbíčkem. #feminism Jo a mimochodem, když běžela Xena, nevěděli jsme, že něco takového jako fanfiction existuje, ale zkuste si ty dvě holky zadat na nějakej takovej portál. Polezou vám oči z důlků.


Komisař Rex

K tomu ani nemusíme nic říkat. Devadesátkový Rakousko a neprůstřelný pes, který běží na housky se šunkou. Občas si tam dokonce zahrál nějakej Čech, většinou úchylnýho vraha nebo sběratele panenek. Takže jsme si připadali světoví.


Spider-man

Ale ne ten poslední Homecoming vychytanej Spider-man, ani ten ufňukanej Raimiho třídílnej Spider-man. Ne! Ten animovanej! Z toho seriálu, který běžel na Jetixu vždycky předtím, než jsme museli do školy. Ten Spider-man, kterýmu pořád docházely pavučiny… a  v seriálu se vystřídali všechny marvelovské hvězdy. Včetně třeba Blada, který se jmenoval Břitva. Nebo Punishera, který si říkal Mstitel.


Herkules

Toto je příběh z dávných časů. Z času mýtů a legend, kdy antičtí bohové byli malicherní a krutí a stíhali lidstvo útrapami. Jen jeden člověk se jim dokázal postavit. Herkules! A kdo říká, že na tohle nikdy nekoukal, ten na to kouká dodnes. A my bychom se nedivili, protože  tohle je seriál, který a) je vrcholem kariéra Kevina Sorba b) některé díly točil Sam Raimi c) obsahuje Kevina Smithe! Dodnes bychom se rádi podívali na naše oblíbené díly, třeba ten s tou pavoučí ženou, jak loví lidi v jeskyni. A do toho Herkule samozřejmě hází trapné hlášky a mlátí lidi. Prostě sranda. Každý jsme tenkrát chtěli vládnout magickou silou, jakou do té doby nikdo neviděl. A mohla být překonána jen silou našeho srdce. LOL