1. Strávit víkend hraním videoher. Jasně, na střední bylo skvělý strávit víkend u kompu a na vejšce jsme byli v něčem tak dobří, až nás to děsilo. Ale teď už to v pořádku není. Ne, že by nám to někdo vyčítal (kromě přátel, rodiny a partnerky), ale sami pak máme pocit, že trochu marníme čas. Tomu se říká dospělost. Bohužel
  2. Kalit, i když jdeme další den do práce. Proč si nedat ve čtyři ráno tři hořící sambuky za sebou, vždyť vstávám až za tři hodiny! “Dám si hodinkový power nap a vyrazím do kanclu! A nebo… Víte co, kluci? Já půjdu do kanclu rovnou z baru! Kolikrát jsem přece šel z baru rovnou na přednášku? Co se mohlo za těch deset let změnit?!” Hodně.
  3. Stravovat se bagetami a dovážkovou pizzou. Sami dobře víte, že už nemáte ten mladistvý metabolismus, který dokáže schroupat i starou pneumatiku a nějak ji přetavit na živiny. Potřebujete jíst zdravě, abyste za deset let nedostali infarkt. Ale stejně budete jíst sr… budete jíst nezdravé jídlo. Akorát se kvůli tomu budete víc stresovat. Takže dostanete infarkt už za pět let.
  4. Spát se svými kolegyněmi a kolegy. Dokud je vám dvacet něco, je jasný, že nedokážete udržet ohniváka na uzdě, takže když se něco ohne u kopírky, vystřelí vám v hlavě červená kontrolka. Teď už byste ale měli mít rozum a vědět, že to sebou přináší jen starosti a zmar a kariérní smrt. Ale stejně budete na firemním večírku sahat šéfce HR do dekoltu. Protože kam jinam. A komu jinému.
  5. Podvádět partnerku. Vážně? Stojí vám to za to? Možná vám stojí, ale určitě ne za to. Máme pro vás dobrou radu, třicátníci. Máte hypotéku, zakládáte rodinu a investoval jste do bitcoinů, nepřidělávejte si problémy. Jakékoli rozhodnutí dělejte až po deseti kvalitně strávených minutách u porna.