Modré z nebe (moderuje Leoš Mareš)
Skupinka modelek v bikinách skáče z letadla, ale jenom jedna z nich má padák. Jak tohle může dopadnout? Uvidíte každou sobotu od 20:00.


Lesapán (moderuje Libor Bouček)
Survival show o splynutí s přírodou. Běžně zahraniční produkce vyhodí nějakého nebožáka na pustém ostrově a tam se musí uživit. Protože Česko nedisponuje opravdovou divočinou, ztížíme soutěžícím situaci tím, že do lesa vypustíme dvacet myslivců s ostrou municí a lahví tvrdého.


O poklad inkvizitora Bobliga (moderuje Marek Eben)
Na rozdíl od pořadu O poklad Anežky České, kde se moderátor ptal na otázky a chtěl po soutěžících správnou odpověď, tady musí soutěžící vydržet co nejdéle lhát. Marek Eben kolo po kolu přitahuje palečnice a napíná skřipec. Pokud soutěžící vydrží deset kol, vyhrává a je mu dovoleno obcovat s čarodějnicemi na Petrových kamenech.


Na ex (moderuje Oldřich Kajzr)
V soutěži Na ex sledujeme na mol opilé doktory v nemocnici Motol, kteří se snaží, aby jim po čtyřiadvacet hodin neexnul ani jeden pacient.


Sólokapr (moderuje Jitka Asterová)
Čtrnáctihodinový přenos z rybaření. Vhodný pořad pro klidné až meditativní neděle.


Bezdomovec hledá ženu (moderuje Jiří Pomeje)
Skupina mladých atraktivních dívek se domnívá, že soutěží o přízeň miliardáře a netuší, že muž před nimi je jen oholený Standa, který normálně žije v Třebíči pod mostem. Pointa je v tom, že dívky ho chtějí proto, že je bohatý, ale na konci dojdou k tomu, že láska je důležitější. Snad.