James Bond vs. major Zeman
A nemyslíme toho ohavně realistického graigovského bonda. Myslíme toho až komického, absurdně vybaveného a namachrovaného sedmdesátkového Bonda. Uznejte, že by šlo o duel století. Bond se pokouší ukrást nějakou informaci o činnosti Československé socialistické republiky, ale plány mu zhatí místní policista Honza Zeman. Bond má na své straně vybavení, ale Honza zase důvěru pracujícího lidu. Nakonec by se museli spojit proti větší hrozbě a zjistili by, že nejsou až tak rozdílní.


Avatar 2: Pomsta lesa
Modří domorodci Na`vi vědí, že zlí lidé chystají odplatu a tentokrát přijdou vykácet a vytěžit celou planetu. Mimozemští nosorožci ani přerostlí pterodaktylové na tohle nestačí, takže povolávají na pomoc poslední naději. Krakonoše. Mocný druid ze severu Čech převezme velení nad obranou planety a vyšle armádě Spojených států jasnou zprávu: Tady je jeho. Mimochodem, kvůli scéně, kde sojka práskačka kličkuje mezi bojovými letouny a sabotuje jejich rotory, byste to měli vidět ve 3D.


Twilight sága: Denní tvor
Byl by to v podstatě první díl Stmívání, ale na místní střední škole by začal učit nový afroamerický učitel, kterého by hrál Wesley Snipes. Ano, tušíte správně… na scénu přichází nejlepší filmový zabiják upírů, Blade! Oproti původnímu Stmívání by měl Denní tvor tu výhodu, že by byl aspoň trochu zábavný. A trval by asi sedm minut.


Jak dostat tatínka do polepšovny: 127 hodin
František Němec jako nezodpovědný otec vezme svého syna lézt po skalách, spadne ale do průrvy a ruku mu zavalí šutr. Takže zatímco si ji pižlá otvírákem na konzervy, jeho syn (Tomáš Holý) je na celých 127 hodin uvězněn nahoře na skále a dívá se na to. Jsou od sebe jen pár metrů a zároveň tak strašně daleko… Ale je tam vodník, takže je to prča!


Já, Jára Cimrman
Edward Cole (Will Smith) hraje elitního agenta CIA, který se při operaci v osmdesátkovém Berlíně otráví neznámým, dlouho působícím jedem, který mu sice zlepšuje smysly, reflexy i tělesnou kondici, ale při dlouhém působení je smrtící. Těsně před svou smrtí mu jeho rival z KGB poví, že ve střední Evropě možná dosud žije přestárlý génius, který stál v podstatě za vším dobrým, co přineslo dvacáté století. Edward se pouští do pátrání na špatné straně Železné opony, sbírá stopu za stopou, aby nakonec v odlehlé pojizerské osadě Liptákov objevil Zdeňka Svěráka, který mu poví, že Jára Cimrman neexistuje a ani nikdy neexistoval. A tak se Will Smith dozví to, co je společné všem státům východního bloku: nic dobrého není pravda, žádná naděje není a všichni umřeme. Ale Češi z toho mají prdel.


Toy Story: Příběh panenky Chucky
Nechceme toho prozrazovat moc, jenom řekneme, že panenka Chucky si velice rychle získá srdce každého dítěte. Nožem. A hodlá v tom pokračovat do nekonečna a ještě dál.


Mimoni: Vzkříšení

Animovaný padouch s orlím nosem rozhází podivná žlutá, slizká, žilnatá vejce po cizí planetě a nechá je tam nějaký ten pátek ležet, dokud na ně nenarazí nevinná posádka obchodní lodi. Z jednoho vejce vyskočí nechutný žlutý pavouk, který se přisaje kapitánovi na držku a během pár hodin se mu hrudníkem vyrve ven velká žlutá otravná fazole, která vypadá jako chodící Tic Tac. A je horší, než původní vetřelec, protože s tím to máte aspoň rychle za sebou. Tahle příšernost vás unudí k smrti. A navíc se dostane všude. Na hrnečky, na dětské aktovky, na kryty od telefonů… KILL IT WITH FIRE!