Není divný, že každá matka má v práci kamarádku Marcelu? O který jste nikdy předtím neslyšeli? Ani jste nikdy neviděli jinou Marcelu než “Marcelu z práce”. Podle nás existuje nějaký tajný koncil žen, které se nechají překřtít na Marcelu a pak jsou k ruce pracujícím matkám. Ano, je to zatím to nejjednodušší vysvětlení.


Proč je houska o tolik dražší než rohlík? Ano, hádáte správně. Jde o spiknutí. Na rohlíky je totiž nasazená uměle nízká cena, aby výrobci rohlíků vytlačili daleko lepší housky z trhu. #houskonspirace


Tahle teorie maličko hraničí s chorobnou paranoiou, ale u nás v redakci je rozšířená legenda o tom, že všechny lajky u našich článků a obrázků dělá ve skutečnosti náš šéf. Má desetitisíce účtů a už pár let nás takhle tahá za nos. Aby nám potom mohl říct: “Vy jste si vážně mysleli, že jste vtipný? Ha ha ha! Máte padáka!”


Kazma je Batman! Teda… není. Ale mohl by být. Kdyby se rozhodl používát svoje skilly ve jménu dobra. #DarkKazmaRises


Jeřáby se sem propadají z jiné dimenze. Jak jinak jako vysvětlíte, že je nikdy nevidíte stavět nebo růst. Vždycky jenom BUM a najednou stojí uprostřed města, žejo. Tahle teorie je o to děsivější, že jak jich je poslední dobou hodně, z temné dimenze s nimi proplouvá do našeho světa horda jiných divných věcí. UFO, duchové, Jaromír Soukup a tak.


Ježíšek ve skutečnosti existuje! Ale už dávno neroznáší dárky, protože ho drží Armáda České republiky. Zamyslete se nad tím, má všechny jeho kvality. V podstatě ji nelze vidět a nic nedělá, ale všechny její dračky jsou absurdně drahý. Aha! Wake up, sheeple!


Rey Koranteng je ve skutečnosti voodoo šaman. Protože jinak není možný, aby vypadal už dvacet let úplně stejně. Podle nás vysál nejdřív životní energii ze Zbyňka Merunky a teď se chystá na Lucku Borhyovou. Kolik mu je ve skutečnosti let? Nikdo neví…