Pondělí

IMG_7983

Před sebou celej tejden. Zdá se to nekonečné. A je to nekonečné. Zvlášť, když si představíte, kolik času vám zbývá do důchodu.

Úterý

IMG_7991 2

V úterý vám už nikdo postvíkendový šok neuvěří. Prostě je třeba se do toho zakousnout. A držet. A nepustit. I kdyby vám to mělo vymlátit zuby.

Středa

IMG_7989

Krize vám šmodrchá střeva. Bez kafe a dalších životabudičů to prostě nedáte. Týden je teprve v půlce a vy už jste úplně na dně. 

Čtvrtek

IMG_7988

To už se prostě nedá. Čtvrtek je malý pátek, ale smrdí a táhne se jak měsíc prošlý karbanátek. Čtvrtek je nervní očekávání i totální nedostatek sil. To by se jeden pověsil.

Pátek

IMG_7987

Hurá, pátek, sláva, pátek, to se musí oslavit, zapít a ve tři už se pomalu končí a všichni jedou na víkend, sláva, nádhera! Dva dny volna před sebou. Juchajdá. Pátek!

Sobota

IMG_7982

Kocovina a zasloužený odpočinek. Dneska ať vás všichni nechaj bejt. Na vejlet se může jít zejtra. Po tom celotýdenním teroru si přece takovejhle opušťák můžete dovolit.

Neděle

IMG_7984

Neděle bez knedlíků neni žádná neděle. A pak už přijde jenom nedělní deprese, protože než jste se nadáli, je tu zase začátek pracovního týdne. S tím holt už nikdo nic neudělá. Dokud se neudusíte knedlem, budete v tomhle kolečku běhat furt a furt a furt.

 

A pokud vám přijde, že byste nějaký den trefili líp, vůbec se nestyďte a pošlete nám svůj návrh. GIFy snadno vyrobíte třeba v aplikaci GifBoom. Ať už máte iPhone nebo telefon s Androidem. Když jsme to zvládli my, dáte to přece taky.