Jako víla Květinka

Jemný chvostík potištěný romantickými růžemi a žhavým levhartem podprahově přiměje přítomné muže, aby si přišli ověřit, která stránka osobnosti ve vás převládá. Zatančete si s nimi, jen se v těch minišatech moc nerozkračujte a raději necouvejte, ať si něco nepřišlápnete. Kdyby však chvost nešťastnou náhodou přišlápl někdo cizí, ukáže se výhoda tohoto modelu: jednoduše odtrhněte i zbytek a předstírejte, že jste přišla jen v malých černých.

Svůdná knihovnice

Pod pojmem „svůdné“ si můžeme představit ledacos. Někdo si holt představí viktoriánskou knihovnici, a právě pro tyto netradiční fetišisty jsou tu tyhle šaty, zařazené neomylně v kategorii plesovek. Už jsem na plesech viděla ledacos, ale Červenou karkulku zapnutou až ke krku ještě ne.

Meruňková slupka

Od plesového trendy modelu za pětikilo, prezentovaného na vyretušované modelce s blonďatou hřívou, nelze čekat zázraky, ale kvalitka, která čiší ze sukně, je i tak šokující. Sražený okraj dává tušit, že vybalování doručeného zboží bude vzrůšo: které čínské dítě asi lemovalo zrovna ty vaše a jak hodně mělo hladem zamlžený pohled? Tlustý šev v zadní části, který ve správné póze připomíná šňůrku vy-víte-od-čeho, je už jen meruňkou na dortu.

Beztvarý luxus

Levná textilní produkce v honbě za co nejvyšší možnou marží už rezignovala na to, co dělá oděv oděvem, totiž jakýs takýs tvar připomínající přibližně lidské tělo. Tohle už není ani přibližně: krajkový obal drží tvar jen díky modelčiným silikonům a ten kus hadru, co je k němu přišitý, má být zřejmě sukně. Ale jako noční košilka do bordelu by to mohlo být fajn, stejně tam bývá šero.

Žabincový vodopád

Ach ano, klasika ještě nevyhynula! Plesající dámy se čím dál víc halí do splývavých šifonů a taftové šlehanice a vlnobití ztrácí fanynky, ale v nabídce je jich naštěstí pořád dost. Model vytažený z rybníčku Rákosníku i s přichycenými šlahouny chaluh bude L a XL nositelkám náramně slušet.

Mořská panna, nebo had?

Ve střihu zvaném přiléhavě „mořská panna“ budete přitahovat pouze zlomyslné tanečníky, kteří se budou chtít podívat, jak vám v tom půjde skočná polka nebo jive. Z bezpečnostních důvodů proto přijímejte jen ploužáky nebo tančete v narvaném středu sálu. Nutno uznat, že pruhy hadího vzoru dělají zajímavý optický efekt, ale na ples chovatelů plazů si takové šaty radši neberte. Někdo by vás v opilosti mohl začít krmit myšmi.

Okresní luxus

Dramaticky rozevláté foto chytře odvádí pozornost od faktu, že tyhle šaty za bezmála 20 000 korun jsou na ples vhodné jedině jako kostým transvestity vystupujícího o půlnoci s písní Heleny Vondráčkové. Schválně odtrhněte pohled od dlouhých naolejovaných nohou a spalujícího pohledu modelky a představte si to na nějaké holce v kulturáku. Flitrový živůtek dokrášlený chaotickou kamínkovou aplikací, odhalený rozkrok a kanýrový smeták na zametání podlahy? WTF?