O vašich tetováních

Člověk by řekl, že kérky už by po tolika tisíciletích mohly bejt braný jako běžná věc. Ale ne, pro hromadu rodičů je to absolutní tabu. Páč v očích rodičů jste automaticky vězeň, kterej neodmaturuje, nedostane se na VŠ, nenajde práci a až bude starej, tak se na jeho kůži nebude dát dívat. Protože přeci stará kůže bez kérek je mnohem hezčí, žejo.


To je jenom další kamarádka s výhodama

Pochlubte se. Ale ne doma a ne před matkou, pokud tedy nechcete přednášku o pohlavních chorobách, potratech a nebo se nedejbože dozvědět, jak je na tom početně ona.


Chci si teď dát od školy pauzu/nechci studovat dál

Na to bacha. Ve světe rodičů je už skoro samozřejmostí, když jejich děťátko studuje. A při nejlepším dvě tři vejšky najednou a všechny dokončí s červeným diplomem. Protože přeci v týhle době to jde a oni tehdá neměli šanci. A bez toho papíru přece žádnou dobrou práci neseženete. Nikdy a za žádnou cenu!


Drazí rodiče, tohle je Karlík, je mu 45 a chce si mě vzít

Věk je sice “jenom číslo” a láska nezná hranice, ale přivést si domů partnera, kterej by vám mohl dělat otce, nebo skoro dědu, není úplně dobrá volba a rodiče by mohl třeba trefit šlak.


Jsem fakt ráda, že nevypadám jako ty, mami

Na tohle pozor. My ženy jsme obecně háklivé na svůj vzhled. A když za vámi v padesáti přijde osmnáctiletá 90-60-90 dcera a pronese tuto větu, tak prostě máte chuť jít skočit z útesu.


No jo, jakej otec, takovej syn

V případě, že půjde o pochvalu, tak je tato poznámka na místě. Jakmile se však jedná o negativní smysl, raději se držme zpátky. Mužské ego je mužské ego a každej otec věří tomu, že synovi předal jen to nejlepší, ne?


Když piju, občas si zapálím

Ani by vás nenechali dopovědět větu. Protože jste okamžitě feťák, zhulenec, co nedokončí školu, všechno zkazí a taky by se měl léčit ze závislosti. Protože oni ve vašem věku byli jiní, že?