VESNICKÁ BITCHINA


Slečna, která je vlhkým snem všech mužů 14–99. Do “klubu” chodí až na desátou, protože tam nebude jako socka stepovat od osmi, a na parket se pustí až kolem půlnoci po třech mochýtech a jednom panáku ředěné tequilly. Má uplý top, kroutí se a v podstatě formuje svůj sociální život na další týden.


DONCHUÁN


Kámoši mu říkaj Romeo, protože může mít každou. Ironie tohoto charakteru tkví v tom, že podobně jako Romeo měl spáchat sebevraždu už v šestnácti letech, ale neudělal to. Jeho hlavním cílem je BITCHINA, ale spokojí se i s barmankou, a pokud je nouze, půjde i do NESMRTELNÉ TETY.


NESMRTELNÁ TETA


Žena neurčitého věku (17–40), pro niž je klub Karibik v Třebechovicích pod Orebem druhým domovem. Má už nějakou zkušenost se životem i muži, ať už je jí těch sedmnáct, nebo čtyřicet, a proto se nikam nehrne. Moc dobře ví, že kolem páté ranní se nějaký ten princ na bílém koni objeví a vysvobodí ji z řetězů rumu s colou.


DJ


Jsou jenom dvě možnosti, jak může DJ na takové akci vypadat. Buď je to proplešatělý šedesátník s inovativní přezdívkou DJ Pavel, nebo je to pětadvacetiletý, přehnaně energický mladík, který v sobě vidí kuřimského Skrillexe… ke kterému se ale zvukově přiblíží jen tehdy, když náhodou rozbije sklenici. Oba ale jedou naučenou lajnu R’n’B – popík – rockec – Michal David – ploužák na závěr.


TYPKA Z PRAHY


Přijela navštívit rodiče ,a protože ví, že tady ji štěstí nečeká, opustí ji všechny zábrany. Na parket skočí už v 19:30, v teplákovce a ve slunečních brýlích s nápisem YOLO. Během večera stihne epicky vyhlásit BITCHINU, zaflirtovat si s ROMEEM, vypít osmnáct drinků (protože Cuba Libre za 29, jakože cože?!) a buď je doma úplně na káry už před půlnocí, a nebo to táhne se starou vesnickou crew až do neděle.


ŠTAMGAST


Kolem druhý mu zavřeli knajpu, a protože se nechce vracet k manželce a dětem trapně už před druhou ranní, musí vyrazit do klubu, kde s kamarády nadává na hluk a na tu dnešní mládež. Pokud se nezačne panákovat, většinou to vydrží až do rána a pak je snadným cílem pro NESMRTELNOU TETU.


BARMANKA


V drtivé většině případů se vyskytují v párech, a to ve složení veteránka a rekrutka. Reklamní tričko Coca Cola, podobně jako její tvář, prozrazuje, kolik toho má tahle žena za sebou. Nezřídka je to ona, kdo hasí problémy na baru… a když někdo rozlije hořící sambuku po baru, s prázdným pohledem hasí doopravdy. I kdyby před klubem přistáli mimozemšťani a objednali si každej trojitou vodku, veteránku to nepřekvapí. Jen další pátek.


VYHAZOVAČ


Metr devadesát, sto kilo ve svalech, hluboký hlas, obtáhlé tričko a v lepším případě klidná povaha. Pokud se nic neděje, obejde klub a vrazí vám přátelský políček se slovy “Nespi, vole”, po kterém přijdete k otřesu mozku. Pokud se něco děje, nejdřív rozdá pár varovných facek, a když ani to nepomůže, prohodí vás dveřmi. Malér přichází, když má problém s jiným vyhazovačem. Pak je lepší vyklidit klub. Protože princip “brejle se bez brejlí blbě hledaj” tu platí dvojnásob.