1.Kačky

Na pořádnou apokalyptickou párty potřebujete hromadu peněz. Takže si vezměte hypotéku, dryáčnické půjčky a klidně přestaňte platit sociální pojištění. Když na to přijde, můžete zpeněžit i nepotřebné tělesné orgány nebo vlastní děti.

2. Opravdová láska

Pokud vás to táhne od rodiny, neváhejte a jděte za hlasem srdce. Na obří černou díru se přeci jen lépe kouká s člověkem, kterého máte rádi.

3. Gangbang

Vztahy nemají budoucnost. Raději se spusťte. S kýmkoliv nebo čímkoliv se vám zachce. A zapomeňte přitom na bezpečný sex – jestli chytíte nějakou tu muňku, aspoň budete mít kámoše, který vás nenechá ve štychu až se na planetu bude řítit kometa.

4. Permanentní dovolená

Přestaňte chodit do práce. Prachy už máte (viz.bod 1) a o společenský život je postaráno (viz.bod 3). A jinak vám to k ničemu nebude. Akorát by vás tam kvůli všem prodejům, výkazům a  uzávěrkám honili jak nadmutou kozu.

Pamatujte, že nikde není řečeno, že apokalypsa fakt přijde. Takže pokud nepřijde, tak jako tlustí nezaměstnaní alkoholici, s pokročilou syfilitidou, nesplácenou hypotékou a bez ledviny a kamarádů to budete mít těžké.

5. Obžerství

Začněte jíst, pít a kouřit. Jeďte na objemy a kvalitu; co byste se taky cpali nějakým šmejdem, když vám hoří koudel u zadku. A klidně můžete začít i fetovat – apokalyptický horizont dostane na tripu úplně jiný švunk, než takhle za syrova.

6. Sny

Plňte si tajná přání,na která byste si normálně netroufli. Nechte se potetovat, skočte padákem nebo si pořiďte syfilis. Jestli vás z toho klepne, nevadí. Aspoň to budete mít včas za sebou.

7. Vyhlídka

Pořiďte si nové bydlení. Nejlépe dům ve svahu s výhledem na město nebo terasa s ve věžáku. A pořiďte si dalekohled. Nic totiž nepotěší tak, jako pohled na sousedy, které bere přílivová vlna. Když armageddon, tak z lóže!

8. Soundtrack

Udělejte si pohřební playlist – cajdáky, metal nebo stylovou popinu, záleží na vkusu. Vzhledem k tomu, že nikdy nevíte kde a s kým vás to apokalypsa chytne, doporučujeme náladový mix. Až se to pak bude blížit, pusťte si to na plný kulky a budete mít finále jak v prvotřídním americkém bijáku.Napadá vás ještě něco? Sem s tím. Nejsme vševědoucí a nějaká ta rada přijde určitě vhod.