Každej z nás čas od času zaspí. A pokud jste fakt smolaři, tak jako na potvoru zaspíte v ten nejmíň vhodnej den. Velká dávka adrenalinu, bezmoci a naštvání je najednou v krvi a v ten okamžik jednoduše nevíte, jestli se máte dřív oblíkat, čistit si zuby a nebo si jít rovnou hodit mašli, páč takhle vás z tý práce stejně dřív nebo později vyhoděj.


Jste na cestě do Brna a rozhodnete se vyrazit vláčkem motoráčkem. Sebevědomě vstoupíte do vlaku (při nejlepším se sluchátky v uších) usednete a po hodině cesty k vám přijde průvodčí. Koukne na vás, na jízdenku, znova na vás a s otázkou, odkdy je Haus Bahnhof Brno, vám tiskne novou jízdenku i s přirážkou. No co, zahraničí jako zahraničí.


Holky se rády bojí a chlapci se rádi staví do pozice ochranářů. Dejte si však pozor na to, o jakou holku půjde. Když se totiž u ní doma společně koukáte na Paranormal Activity a v průběhu filmu praskne žárovka, budete mít pak nejspíš strach dojít si i na záchod. Zatímco pro vaši slečnu jsou tyto aktivity zcela běžný a v pozici ochranáře je najednou ona.


Rande jako z pohádky. Večeře dražší, než jídlo, který jste si dopřávali celej měsíc, ale už ji máte jasnou a moc dobře víte, že “dneska by to šlo”. Bod zvratu však nastává ve chvíli, kdy si uvědomíte, že se vaše peněženka nachází v druhém saku a v bytě, který je vzdálen padesát kiláků od místa, kde se zrovinka nacházíte.


Bydlíte v relativně velkým městě, kde o známé jen tak nezavadíte. Vlastně jste v okolí baráku nikdy nikoho nepotkala, a tak se prostě rozhodnete, že si v roztrhanejch teplácích s vrabčím hnízdem na hlavě a zbytkem pasty na tváři dojdete pro kebab, páč se vám zrovna prostě nechce vařit. Mise je splněna a vracíte se domů. No a jako na potvoru vás s úsměvem na rtech zdraví váš ex a jeho nastávající.


Řidičák už konečně dorazil domů a po týdenním přemlouvání vám rodiče půjčí auto na krátkou cestu do obchodu a zpátky. Zprvu si připadáte jak největší king, ale po pár kilometrech se vám honí hlavou – Jak mi ty papíry někdo mohl dát? Je přednost zprava, nebo zleva? Proč na mě ten kretén troubí? Podélný parkování? …Hah, no to rozhodně ne, raději zaparkuju na druhý straně města.


Krásnej letní den si prostě zaslouží ty nový bílý šaty, do kterejch jste hubla celý jaro. Nevhod však přijde situace, kdy s vámi vaše tělo nesouhlasí, tejden pekla přichází a jediný, co u sebe nemáte, je ta věc, co vždycky zachrání tu slečnu z reklamy.


Jediný, co si ze včerejší párty pamatujete, je to, že šlo o narozeninovou oslavu vašeho šéfa. Co ale absolutně netušíte je, kde to sakra jste, kdo je ten divně vypadající člověk, kterej vám slintá na rameno a proč z vedlejší místnosti slyšíte rozhovor dvou Uzbekistánců.