Martin z Prahy, 26 let

Do AZ kvízu ho přihlásili kámoši z vejšky poté, co prohrál sázku. Je dutej jak poleno, ale jako na potvoru se dostane až k bankomatu a odejde zostuzen tisícovkou a pětikilčem navrch. A co víc, můžeme se na něj těšit i příště.


Svatava z Horní Plané, 68 let

Svatava je AZkvízovým veteránem. Kdyby měla spočítat, po kolikáté už vede debilní úvodní rozhovor s Álou Zbořilem, prsty na obou rukou by jí nestačily. Mezi její záliby patří zahrádka, pletení a plnění vůle Boží.


Kamil z Brna, 41 let

Kamil je zasloužilý ajťák v menší brněnské firmě. Do AZ kvízu přišel zjistit, zda své při rozvodu ztacené mužství ještě někdy nalezne. Poté, co na otázku "Jmenujte pánský pohlavní úd na P" zkroušeně pronese "Parohy” je všem přítomným odpověď zcela jasná.


Kateřina z Říčan, 24 let

Maminka na mateřské, které už ze všeho toho odstřikování, přebalování a zevlování na Mimáči slušně hrabe. Stěží uhodne hlavní město Slovenska, ač se jí bujným poprsím okouzlený Aleš Zbořil snaží vší silou napovědět. Z boje odchází s deskovou hrou AZ kvíz, Sečnými zbraněmi II. a Encyklopedií tropických žab.


Míra z Konopiště, 57 let

Miroslav, který ale používá familiární přezdívku Míra, je přesně ten typ, který své kolegy z lesnické firmy u poledního pivka pravidelně oslňuje vědomostmi nasbíranými sledováním televizních soutěží. Spíš než pro výhru si přišel pro AZkvízácké tričko, které s hrdostí odnáší po pěti prohraných finálových kolech.


Ladislav Zibura, 25 let

Ládík se do letité televizní soutěže přihlásil z hecu. Těsně před natáčením si řekl, že i přes své zkušenosti nasbírané na pěších cestách po celé Zemi prostě jen potrollí kobylí ženu a navrch odejde se ctí. To se mu sice nepovedlo, ale v našich srdcích zůstane jeho výkon zapsán už navěky.


Petr z Prahy, něco mezi 26 a 34 roky

Čerstvě vystudovaný politolog nalezne své budoucí uplatnění tam, kam vítr foukne. Ze všeho nejvíc nechce prodávat opičky na gumičce a jeho nejoblíbenější otázka je ta, jejíž odpověď zní "Franta Pepa Jednička".


Vladimír 518

Vim já?!