1. Opráski sčeskí historje

Co si jako lidi říkají, než olajkujou tuhle hrůzu? „Ho ho hó, takhle se to slovo nepíše! To je vtipné!” Jestli máte rádi zkomolený slova a vtipy bez pointy, běžte do komentářový sekce Novinek, umlátíte se smíchy. Hele, Zmikund je vtipný slovo. Napoprvé. A to je to nejlepší, co můžeme o týhle věci říct.

2. Motýl Emanule

Dobrý den. Horší Opráski sčeskí historje. Teď naprosto vážně, co vám na tom přijde vtipný? Napište nám do komentů. Nebudeme se vám smát, my to jen chceme vědět. Jako vážně. Děkuji.

3. Zdena Novotná

Poslyš, Zdeno, když tě sociální případy tak vytáčejí, že o tom musíš psát na facebook, tak NEKOUKEJ NA PROSTŘENO! a NENAKUPUJ V KAUFLANDU! Bože.

4. Laco Deczi

Určitě skvělej trubkař. Troubista. Whatever. Ale nepotřebujeme každej týden hustou historku, ve který Laco pošle někoho do ženských slabin s grácií ajznboňáka, který strávil třicet let na samotě.

5. Rani Srani

Pokud neznáte Rani Srani, o hodně jste přišli. Kdysi. Tenkrát někdo z Česka objevil nebohou indickou herečku s tímhle kouzelným jménem, počet fanoušků jí astronomicky vzrostl během týdne a fotky zaplavily fekální komentáře v Češtině. A ten jeden týden to byla sranda, ale… už jsou to čtyři roky, děcka. Stop it. Get some help.

6. Radka Třeštíková

Knížky dobrý. Jak víme z prodejů nejrůznějších erotických pomůcek, i sebeobskurnější zboží má svého kupce. Ale ta lidová mámovitost facebookových statusů přicházející z luxusního bytu na Letné byla vtipná jen chvíli. Od kauzy #mastercard to jde z kopce.

7. Železná koule

Je to jakoby posilovna, ale hele… Mají charismatického vůdce s hezkým účesem a upravenými vousy. Ten vám říká, co máte jíst, jak se máte hýbat, kdy chodit spát a obecně, jak se chovat. Jednotliví členové neustále nabírají nové členy. Jestli Železná koule není sekta, tak nevíme.

8. ČILICHILI

No to víte, že bejvávalo lepší. Na druhou stranu, pročetli jste se až na konec článku, tak to asi nebude tak hrozný, ne?