Jídlo
Ochutnat všechny možný kuchyně, co existujou. Sníst živou tarantuli a když ne tu, tak alespoň živýho moučnýho červa. Vařit na ohni s Indiány a nebo alespoň přežít tejden na čínskejch polívkách, když jste zrovna bez peněz. I to je odvaha! 


Sex
V nejlepším případě s dalšíma čtyřma lidma najednou a k tomu aby byl každej z nich jiný národnosti. Protože přeci spojujeme národy a chceme vyzkoušet úplně všechno, že? Adrenalin
Zaplavat si se žralokem (tim bílym), skočit z letadla bez padáku, přeplavat oceán, ztratit se v džungli. A všechno to samozřejmě přežít!


Hazard se zákonem
Vloupat se do Buckinghamskýho paláce, nebo se alespoň pokusit rozesmát stráže, které tam stojí. Zůstat přes noc na záchytce. Jo a hlavně, zkusit všechny možný druhy omamnejch látek. Protože po třicítce už ti nepřijde vtipný bavit se se židlí převlečenou za růžovýho králíčka.


Fotit se
Vždycky a všude. Se vším a s každým. Zaprvý člověk nevypadá sexy a normálně celej život a za druhý, vzpomínky jsou přeci krásná věc, ne? Takže akty je nutno nafotit dříve, než budete nuceni namotávat prsa na vařečku.


Cestovat a zmizet
Na hodně dlouho a hodně daleko. Dokud vás tu nic nedrží a nedostanete se do situace, kdy jediný zahraničí, kam se budete moct podívat, bude Brno nebo Chorvatsko. Takže jsou v potaz cíle jako – vykoupat se ve všech mořích světa, vyšplhat na Sochu svobody, nebo se třeba projít po Čínský zdi. Ale bacha ať vás neviděj.


Zkusit si život nočního ptáka
Pařit jako o život, vítat odliv, východy a západy slunce v jeden den, ztratit se ve tři ráno v cizím městě. Protože čím je člověk starší, tím větší je pro něj štěstí jít si lehnout v devět večer.


Pít alkohol
A hodně, ve velkém množství, za každé příležitosti, dokud na to jednoduše fyzicky máte. Jelikož za pomoci čeho jiného byste měli odvahu na většinu bodů z tohoto seznamu, hm?