Víno

Ahoj, já jsem Michal. Trochu mi chybí fantazie a za vrchol kinematografický tvorby považuju Matrix, ale zato mám docela slušnej flek v bance a rád bych i něco víc než tě opíchat a zmizet. Tak bychom si teď mohli chvíli povídat o počasí, co ty na to?

Bublinky 

Čau bejby, jsem Ondřej. Tu košili mám od Blažka a parfém jsem trochu přehnal, ale fakt nejsem teplej. Nebo možná jenom trochu. Ale jestli to dáš a zůstaneš se mnou, pořídíme si retrívra a bílý bávo. Na hypotéku.

Pivo

Zdar, já jsem Pepa. Mám všechno dost na salámu, studuju ČVUT a bydlim u mámy. Jo, říkala prej, že klidně můžeš přijít, že jí to neva. Možná, že se od ní jednou odstěhuju. Ale jedině v případě, že mi taky budeš prát fusekle a stříhat nehty.

Zelená

Vole, ty máš fakt pěknej zadek, skoro jak Máňa od nás od výčepu. Vemu tě na ten novej muzikál od Michala Davida, a když budeš hodná a poslušná, můžeš mi celej život vařit a vychovávat děti, zatimco budu s klukama v hospodě vyhrávat mariáš. A potají brousit Máňu.

Absinth

Mdjvp#fnKLvf md&}*;pk +.!

Club Maté

Jmenuju se Honza, ale to je moc ordinérní, tak mi radši říkej Jene. Jednou budu mít vlastní obchod s vinylovejma deskama, ale zatim jsem něco jako grafik na volný noze. Doufám, že ty hadry máš fair trade, jinak tě do svýho cohousingovýho loftu v Holešovicích teda v žádným případě nevezmu.

Sex on the Beach

Jméno? To bych si radši nechal pro sebe, nerad bych, aby sis ho ráno ještě pamatovala. Jsem trochu zoufalej debil, ale to čůčo tě snad udělá povolnější a třeba si toho nevšimneš. Za pár let ze mě bude pojišťovák a za svůj super plat zaplatim svý ženě pěkný uměláky.

Martini s vodkou

Uctivě líbám, já jsem David. Mám slušnou kariéru v politice a staromládenejckej mezonet v centru. Odvezu tě do hotelu nablýskaným taxíkem, ale ráno si už jeď sama domů MHDčkem. Já totiž hledám tu pravou, a na tu máš moc malý kozy a levnou kabelku.

Tequila

Hele kotě, já leju už od pěti odpoledne, a i když jsi docela kus, tak teďka vlastně vůbec nevim, co tu s tebou vyvádim. Ale tak na zdraví! A kdybys chtěla, vybliju ti k ránu duhu na tvoje nový lodičky. Muck.