Itálie

Pokud se ožerete v Itálii, může se vám stát, že k snídani dostanete podivnou scvrklou věc, až podezřele připomínající… Jo, dostanete sušenej býčí penis. Prostě FearFactor po Italsku.

italie

Mongolsko

Jestli se vám ještě nezvedá žaludek, po tomhle receptu už možná bude – mongolskou jistotkou je totiž rajčatovej džus, kterej je sám o sobě odpornej, tím spíš, pokud na vás kouká párem vydloubnutých ovčích očí.

mongolsko

USA

Na rajčatovej džus se spolíhaj i ve Státech. Pokud jste to ale večer přehnali s Bloody Mary, její virgin varianta vám nejspíš dobře neudělá. Vodku totiž Amíci nahrazují syrovým vajíčkem. Mňam.

e376d7ee36eb5277227278c74252427f

Filipíny

U vajec ještě chvíli zůstanem. Teda… U skoro-vajec. Léčit si kocovinu na Filipínách totiž znamená, že dostanete oplodněné kachní embryo.

filipiny

Skotsko

Ve Skotsku dostanete na kocošku párek, ale ne tak ledajakej. Tenhle totiž není osmaženej na oleji, ale na Irn-bru, což je něco jako místní Kofola. Nejoblíbenější nápoj, jehož receptura je přísně tajná. Takže kdo ví, jestli z toho ve výsledku nevyjdete hůř než z býčího penisu.

scotland

ANGLIE

Jo a ve staré dobré Anglii se léčí kocoška dalším alkoholem. Ale obohaceným o tajnou přísadu. Psí chlup, přátelé.

Common-dog-behaviors-explained

Maďarsko

To nejhorší na konec. Opít se v Maďarsku je asi podobně nebezpečný, jako snažit se uplatnit slovíčka, který se pomocí audioučebnice naučíte cestou do termálů. Pač pokud se tam budete chtít léčit z kocoviny, hrozí, že dostanete brandy, do který – a teď pozor – nechají nakadit vrabce. Zní to nechutně, a co víc, je to dokonce nebezpečný. Pochopitelně.

hungaryhangovercure

A dvě historický zajímavosti na konec:

Starověké Řecko

Lék na kocovinu byl ve starým Řecku asi podobně fascinující, jako jejich mytologie. Stačily totiž obyčejný ovčí plíce a soví vejce, a do chvíle jste byli jako rybička.


Starověký Řím

Když byli César s Brutem ještě kámoši a kalili po večerech, v nejhorších kocovinách nesahali po ničem jiném, než po smaženém kanárkovi. Ach, ti ptáci.