Správný účes

Začneme od hlavy. Neznalec současných poměrů by možná předpokládal, že sexy dívka musí mít klasický žlutobílý peroxid, ale to není tak docela pravda (s tím se musí spokojit jen chudé sexice, které barví doma). Dnešní je nejvyšší metou ledová nebo popelavá blond promelírovaná dalšími pěti odstíny tón v tónu; vlasy by měly být vyžehlené do rovna a dlouhé. Jestli nemáte dlouhé, nevadí, nechte si naplést prodlužko nebo si před odchodem do klubíku nasaďte clip-iny.

Nude líčení

Česky staré dobré „nahé líčení“, ale když můžete něco říct anglicky, řekněte to anglicky, budete vypadat zasvěceněji a o kousek víc sexy. Nude líčení realizujete nejlépe tak, že si celý obličej přetřete make-upem a necháte to tak. Ještě tak linku na oči a řasenku si můžete dát. Řasenku aplikujte opakovaně a střídavě s poprašováním řas pudrem, dokud nedocílíte efektu muších nožek. Make-up natřete i na rty a nepoužívejte rtěnku! Světlé rty jsou důležitou součástí nude líčení. Ličte se šminkami, o nichž se zrovna mluví na internetu. Jakmile se začne mluvit o jiných, ty staré vyhoďte. Jsou out.

Gelové nehty

Ať vás ani nenapadne vyjít ven bez pořádných nehtů! Mít vlastní nehtařku je dneska nezbytnost, pokud ovšem věříte vlastní kreativitě, nakupte potřeby a gelíky a třpytítka a dělejte si nehty doma. Nezapomeňte sledovat trendy, objevit se někde se špičatými drápy, když frčí lopatkovité, je totální trapas. K popelavé blond a nude líčení samozřejmě nejlépe sedí obyčejná francie, samozřejmě luxusně provedená nebo doplněná vkusnými třpytivými detaily.

Viditelné spodní prádlo

Spodní prádlo připadá chlapům sexy, tak jim ho ukažte. I na ulici. Průsvitné tričko nebo halenka jsou klasika, ale novinkou, kterou by bylo hřích nevyužít, jsou průsvitné legíny, přes které můžete ukázat i kalhotky. Kdybyste je nesehnaly, prostě si vemte punčocháče a k nim tričko do pasu jako k legínám. V nouzi mohou být i džínové bokovky. Až se objeví váš idol, rychle se k němu otočte zády a dřepněte si. Kalhoty sjedou do půlky zadku a odhalí tanga, krajky nebo ostrou čárku.
Ani neprůsvitný vršek neznamená konec všem nadějím, vždycky jde nějak ukázat aspoň ramínka. Když si navíc fikaně koupíte podprsenku s trošku větším obvodem, než potřebujete, máte naději, že vám zadní část vyleze nad lopatky. Zkombinujete s topem bez ramínek nebo na zavazování za krk, a je vyhráno!

Muffin

Víte, čemu se říká madla lásky? To jsou takové ty něžné tučíky na bocích, kterých se chlapi rádi drží, když to děláte na koníčka. Logicky stačí je kdykoli ukázat a všem mužům okolo vás se zatmí – a budou vás chtít. I tady máme moderní termín – muffin, podle muffinů neboli báboviček, které při pečení nahoře vybublají z formiček. Vy budete vybublávat z bokových kalhot nebo sukně (kupte si o číslo nebo dvě menší, správné gatě udělají špeky i anorektičce), k nimž si vezmete tričko do pasu, aby inkriminovaný pruh těla zůstal nahý. Na zimu si kupte bundu nebo vestu také do pasu. Nízké teploty vás od signalizování muffinem nesmí odradit.

Kozy

Ne, nesnažím se být sprostá. Jen chci naznačit, že chcete-li být sexy, nesmíte mít prostě jen nějaká trapná prsa. Potřebujete něco, o čem si chlapi řeknou, „Ty jo, to byly KOZY, viděls?“ Nejlíp to samozřejmě pořešíte prsními implantáty, to je ovšem drahá švanda. Mnohem levnější je správná podprsenka, a vůbec to nemusí být zázračná push-upka za tisícovku; normálně si kupte u Vietnamců za stovku běžný molitan, ovšem s košíčky o číslo menšími. Dostaví se podobný efekt jako s muffinem. Vzniklé sexy bochánky vystavte ve výstřihu nebo pod tenkým tričkem.

Tričko s logem

Na pečlivě vysochaném poprsí se nejlépe vyjímá logo známé značky. Každá značková firma, která má všech pět pohromadě, dnes taková trička nabízí. Neexperimentujte, není horší průšvih než logo, které nikdo nezná, takže Gucci, Lacoste, Calvin Klein nebo Guess to jistí. Je-li nápis vyveden ve třpytkách, počítá se to jako plus.

Džíny

Džíny by měly být základem vašeho šatníku. Ostatně džíny jsou základem šatníku! Pořiďte si jich co nejvíc, různé značky, s dírama, bez, s kamínky, bez, a hlavně ať jsou to slimky. Na postavu se neohlížejte, kila navíc můžou být sakra sexy, když ze ženy vyzařuje sebevědomí, a toho vám slimky dodají vrchovatě. Noste džíny co nejčastěji. Modelky také v civilu nenosí nic jiného a o jejich kráse a přitažlivosti nikdo nepochybuje.

Vuittonka

I když ostatní body připouštějí trochu té benevolence a invence, kabelka je přísně daná a není možné s ní nijak experimentovat. Musí to být Louis Vuitton, nejlépe provedení s monogramem nebo to čtverečkované. Původ je celkem nedůležitý, kabelku klidně kupte na tržnici nebo v Turecku, ale nikomu proboha neříkejte, že není z Pařížské! Vuittonku nosí všechny pořádné sexy celebrity jako Katka Kristelová, Dominika Mesarošová nebo Gábina Dvořáková. Jako sladěný doplněk se ke kabelce nosí šátek Louis Vuitton, volně omotaný kolem krku (na chomout).

Facebook

Na svůj facebookový účet (neexistuje, aby sexy žena žila bez FB účtu!) pravidelně dávejte fotky, na kterých vyniknou vaše sexy parametry. Foťte svůj obličej s nevinně vykulenými kukadly a našpulenými rty. Foťte se ve spodním prádle před zrcadlem. Neuškodí ani bližší záběr na poprsí vyklokotávající z podprsenky (viz bod „Kozy“). Máte-li malého chlupatého psa, foťte se s ním. Nemáte-li psa, vyfoťte se s plyšákem. Když vám přijde, že na fotkách vypadáte strašně (málo promelírované prodlužko, málo nude rty, málo přiléhavý topík), upřímně to k nim napište. Přátelé vás ukonejší, a budete zase kočena!