FÁZE 1:  Tahání losů

První rande je jak nekonečné tahání nevýherních losů. Proto nikdy nemáte jistotu, že toho plyšového bobra máte v kapse. Tam totiž po pár chodech máte jenom kulové. Vaše vyvolená naopak tahá úspěšně – vás za nos.

Fáze 2:  Labutě

Než se dostanete na úplný vrchol, div si tu šaltpáku neurvete. A když se konečně poštěstí, je po všem dřív, než se stačíte nahoře pokochat. Poprvé to vždycky stojí za vylízanou labuť…

Fáze 3: Houpací klece

Jednou ji u sebe necháte přespat, už ji tam máte skoro na doživotí. Pak vás už bude akorát tak houpat, a že jste měli jít s klukama na fotbal? Máte přece jet pro nové záclony… 

No jen si to ověřte. Tady.

Fáze 4: Volný pád

Prvotní zamilovanost je rozhodně slastná. Odpoutáte se od země a nadpozemskou silou se necháváte vynést až do oblak. Vždycky pak ale rychle spadnete k zemi. To když vás Maruška představí svým kamarádkám. 

Fáze 5: Strašidelný hrad

Když vás holka vezme mezi svoje kámošky, nechce se s vámi chlubit, chce si vás nechat odsouhlasit. Proto je takovej sedánek jako jízda mezi strašidly. Nikdy nevíte, která harpyje na vás zrovna vybafne.

Fáze 6: Střelnice

Přežít takovou návštěvu u rodičů své milé je jako střílet s ohnutou hlavní. Trefit se do vkusu rodičů je totiž umění. Když se konečně poštěstí, odnesete si domů akorát tak opičku (na gumě). A stojí to od čtyř do sedmi set.

Fáze 7: Řetízkáč

Vztah po více jak pěti letech jede jak na setrvačník. Točíte se pořád okolo jednoho bodu a vystoupit nemůžete. Nanejvýš se můžete odpoutat a vyletět. Bez naražených koulí se to rozhodně neobejde.

Fáze 8: Autodrom

Konečně si do společného vlastnictví pořídíte nemovitost, ze které se během prvních měsíců stává neovladatelné auto, které chcete oba řídit. A vlastně i neřídit, chcete-li se vzdát zodpovědnosti za jakýkoli karambol, kterých bývá jak malých motorových psů. 

Fáze 9: Centrifuga

Po všech těch atrakcích to často končívá rozchodem. Nejenže vás skrz naskrz vyždímá… A čím končívá centrifuga? Taková šavle spolehlivě rozetne jakýkoli vztah.

Fáze 1.2: Tahání losů

O rok později vám zas nějaká zamává vlasama před ksichtem a “Jé, přijela pouť! Půjdem tahat losy?”