Během koupele

Než mladý muž vyrazí do světa, měl by se pořádně vydrhnout v horké vaně. Pěkně všechno, podpáždí, uši i moudí. Co kdyby náhodou k něčemu došlo. Ale bacha, pod pěnou se v hluboký vaně občas mohou skrývat dravé a zubaté věci. Slyšíte ty cellisty?


Cesta

Je jaro, slunce svítí, všude kvítí, to se to panečku vykračuje ulicí. Jeden si skoro připadá jako pán. Vymydlený, budoucnost před sebou. A nemusí si nutně hvízdat, stačí si pobrukovat. Všichni rázem vědí.


Hlavně odvahu!

Někdy se člověk do toho vykračování tak položí, že pak najednou musí spěchat. A schody ke své vyvolené brát po dvou. Naštěstí ho podpoří starý hit Richarda Müllera.

poznámka: zkoušeli jsme ještě Eye Of The Tiger, ale náš broukač to nedal. Kdo nám pošle tu nejlepší vlastní verzi, dostane od nás balíček prošlých signovaných kondomů ČILICHILI.  


Ve dveřích

Ovšem všechna námaha i zpocená záda jsou zapomenuta ve chvíli, kdy vám vaše nejmilejší sdělí, že nikdo není doma. A stojí v otevřených dveřích a je tak krásná, že by Royovi Orbisonovi slezly brejle…


První polibek

A pak se tak nesměle dotknete rty a v hlavě vám to exploduje, záplavy barev, cutí, vůní, do toho Gene Simmons zvrací umělou krev, prostě KISS jako blázen.


Akt

No a po takovém rozjezdu se zkrátka nelze udržet. Všechna ta nahromaděná energie pubertální nadrženosti prostě protrhne všechna stavidla. A u toho by neměl chybět nějaký romantický slaďák, nejlépe pochopitelně od Philla Collinse. Můžete jí ho něžně broukat do ouška. Nebo kam je libo. To je panečku věc, tyhle koity, že?


Na hraně

Jasně, že si budete dávat pozor, ale je to super. Je to tak super! Jasně že si dáte pozor. Nejmíň, jako Keith Richards.Otec

Napřed ten zvuk ani nedokážete určit, ale pak se ukáže, že to v zámku zarachotí klíče. Ježiš, táta! Klika cvakla, dvéře letí, táta vchází do dveří jak temný lord.
Motiv hvězdy smrti ze Star Wars.


Po cestě pro postinor

Slunce sice pořád svítí, ale hlavní hrdina jako by ho neviděl. Celý svět mu zešedl a on se vleče za svou jedinou nejdražší rozzuřenou polovičkou. A připadá si, jako by šel na popravu. Tenhle příběh, přátelé, nemá happy end.