Ta, co všechno fotí

Už při vstupu do baru drží mobil v ruce a dává svým virtuálním friendům vědět, v jaký knajpě se “zrovinka” nachází. A stejně tak to probíhá zbytek večera. Než začne jíst, pít, čůrat, platit, tak si to všechno musí nafotit a v horším případě k tomu bez ostychu vyfotí i vás.


Skrblík

Člověk, kterej by nejradši vyjedl a vypil vše, co je k dispozici, ale ještě radši by za nic z toho neplatil. Ve skupince platí ryze sám za sebe a nebo se hádá, že už určitě platil i když to není pravda.


Ti sladcí

Vlastně ani pořádně nevíte, jak tihle dva vypadají. Páč jsou totiž většinu času zakousnutí jeden do druhého. Vzájemně se krmí, proplétají si vše, co jde a jeden bez druhého nejde ani na záchod.


Slet čarodějnic

Postrach každýho podniku, ale všude se najde nějaká jejich obdoba. Od těhle dámiček se dočkáte maximálně falešnýho úsměvu a když mají zrovna svůj den, tak občas i pozdravu. Všechno vědí dříve, než se to stane a co neví, to musí vědět okamžitě. Většinu času vás nepustí ke slovu a když ano a vy máte na něco opačný názor, automaticky je to špatně.


ten, co bere všechno, co má tep

Nemá daleko do čtyřicítky, krize středního věku je za rohem, celej život je single, ale tváří se, jakoby mu to nevadilo, i když všichni kolem moc dobře vědí, že lže. Pokud do baru zavítá kdokoli zdánlivě připomínající ženu, je náš Casanova tím prvním, který ji zmerčí.


Ten “nejbohatší”

Člověk, kterej vás za večer pozve asi tak na čtyřiadvacet panáků, ale v normálním životě nemá ani na nájem. Zároveň se z tohoto bohatýra stává i ….


…ten, co vždycky usne

Takže by z množství spících a opileckych fotek, který mu za život jeho kamarádi udělali, mohl udělat fotoalbum pro babičky.


Ten divnej

Nikdo ho nemá rád, nikdo se s ním nechce bavit a vlastně ho dost možná ani nikdo pořádně nezná, ale Ten divnej, to nevzdává a připadá si u vás na baru jako doma, kam se bude pokaždé rád vracet.


Ten co tu ztratil mládí

Tenhle typ člověka je jedinou osobou, která je ve vaší práci víc jak vy. Ale ne jako pracující, nýbrž jako host. Vlastně občas nevíte, jestli má vůbec domov, páč je tam vždy, když do práce přicházíte i z ní odcházíte.