1. Někdo z vašich přátel si hraje na první (dementní) vlaštovku a dá si status o tom, jak už má nakoupený dárky.
 2. Markething.cz sdílí nějakou úžasně dojemnou německou/americkou/polskou/somálskou reklamu, kde je nejdřív dědeček sám a vypadá to, že stráví Vánoce o samotě, ale pak přijede celá rodina a překvapí ho. A může to být reklama na cokoli od půjček, přes Google až po Toyotu.
 3. idnes.cz hlásí, že Vánoce pravděpodobně budou na blátě.
 4. Vaši facebookoví přátelé konečně zachytili tu německou/americkou/polskou/somálskou reklamu, takže ji následující dva dny ještě pětkrát uvidíte.
 5. Vaše kamarádka postuje sexy selfíčko v kostýmu anděla a vám se málem ztopoří mikulášská hůl.
 6. Jiný váš kamarád postuje fotku na šrot zkaleného sexy anděla.
 7. ihned.cz hlásí, že hitem letošních Vánoc bude opět elektronika.
 8. Martinus vám vnucuje nákup 3+1 knížek, čehož využijete, protože knížkou nikdy nic nezkazíte.
 9. Sedm lidí si stěžuje, že sobota v nákupním centru je na ně příliš.
 10. Další vaše kamarádka už má vyzdobený byt a potřebuje, aby to všichni viděli.
 11. Vaše spolužačka ze střední, která už má dvě děti, se rozplývá nad fotkami z besídky. Vy dáte lajk, protože jsou ty Vánoce.
 12. novinky.cz přináší překvapivou zprávu, že Vánoce budou na blátě, ale že jejich hitem bude elektronika.
 13. Kamarádka, která dělá v neziskovce, vyzývá na svém facebooku, abyste byli štědří aspoň na Vánoce. SPOILER ALERT: nebudete.
 14. ona.dnes.cz přináší patnáct netradičních receptů na vánoční cukroví.
 15. Pod novou reklamou Coca Coly, která je stejná jako loni, se rozhoří debata o tom, jestli je v pořádku, že se v Česku tak moc glorifikuje Santa Claus.
 16. Každá druhá firma v Praze pořádá tenhle večer vánoční večírek, takže uvidíte bambilion #lovemyjob! hashtagů.
 17. Nové Star Wars rozdělí facebook na dva tábory a ty se budou následujících 72 hodin spamovat argumenty pro i proti filmu.
 18. Na povrch vyplavaly nové skutečnosti a zdá se, že Vánoce budou letos na blátě.
 19. idnes.cz dává deset tipů, kde pořídit dárky na poslední chvíli. Ideálně teda elektroniku, protože ta je hitem letošních Vánoc.
 20. Některá z vašich kamarádek si vylepí na tajmlajnu Last christmas od Wham!, protože konečně chytila tu pravou vánoční atmosféru a to je něco, co bychom s ní všichni měli sdílet.
 21. Další z vašich přátel je hrdý na to, že nakupuje shitský dárky na poslední chvíli a sám sebe postaví na facebookový piedestal. "Nechápu, že se stresujete už v listopadu." Kretén.
 22. Někdo z vašich přátel vyhlédl z okna a došel k názoru, že meteorologové měli letos pravdu a Vánoce budou asi na blátě.
 23. Vaši kamarádi ze základky postují fotky svých dětí, které zdobí stromeček. A zdá se, že Jarda, který až do deváté třídy nosil ohavný penál POWER RANGERS, svůj vytříbený vkus pro estetiku předal další generaci.
 24. Velká spousta lidí přeje všem ostatním šťastné a veselé. Větší skupina lidí si na facebook stěžuje, že lidé by se měli o Vánocích věnovat rodině a ne facebooku. A největší skupina lidí se chlubí novou elektronikou. Která byla hitem letošních Vánoc.