Normal

Na Instagramu bez filtru? Kde vás vyhrabali, prosím vás? Ale takových je vás víc, co se na Instagramu chlubí tím, že vlastně žádný Instagram nepotřebují. Hledejte hashtagy #nofilter nebo #iphoneonly


Amaro

Ha! Lenoch na obzoru. Nebaví vás šmejdit a vybírat ten nejvymazlenější efekt, prostě tam prsknete Amaro a je to. Stejně to všechno vypadá jak amarouny, tak co.


Mayfair

Taková z nouze ctnost. Víte, že vám to pošteluje barvičky do jásava, sice to asi není nejlepší varianta, ale je v té nabídce filtrů pěkně uprostřed, tak proč ho nepoužít.


Rise

Poslední z filtrů, co vám hopsnou na první obrazovce. Na fotce vykouzlí atmošku slunečného dne. Takže budete jeden z těch sluníčkovejch človíčků, co?


Hudson

Diagnóza jasná: melancholik s chladným srdcem utápícím se v potemnělých barvách.  Měli byste se z toho vykecat někde na gauči u psychiatra, a ne to sázet na Instagram, sakra!


Valencia

Tenhle filtr zbožňují permanentní kaliči a noční sovy, co se nikdy nepohybují v dostatečném světle, aby udělali pořádnou fotku. Naštěstí Valencia vás i vaše fotovýtvory zachrání.


X-Pro II

Pořádně potuněný kontrast vyladěný do optimistických barev. Vy umíte žít!


Sierra

Pastelové podtóny, měkké světlo. Buď jste citlivá dušička, anebo masový vrah, co to dobře maskuje svým profilem na Instagramu.


Willow

První ze dvou černobílých voleb. Váš svět obývají dávno mrtví lidé, jaké znáte z fotek vaší babičky. Jojo, záhrobí má svoje kouzlo a jmenuje se Willow.


Lo-Fi

Instagramová klasika klasik. Každá fotka s tímhle filtrem vypadá super. To znamená, že jste prázdná bytost bez špetky fantazie. Když nevíte coby, mrskněte tam Lo-Fi.


Earlybird

Tlumené barvy na vás dýchnou olckůl retro. Filtr pro staromilce, kteří se alespoň na fotkách touží vrátit zpátky do minulosti, kdy vzduch byl čistý, voda ve studánkách léčivá a apply rostly na stromech.


Sutro

Pravděpodobně jste někdy v ruce drželi jiný foťák než iPhone, protože Sutro funguje jen na fotkách, co už dosáhly určité kvality. Takže pán je fotograf, jo?


Toaster

Nejdokonalejší iluze polaroidu a k tomu vyblitý prostředek fotky. A vy budete, panečku, hipster jak vyšitej!


Brannan

Áááá, a tady je někdo hérečka. Nic totiž nedodá vašemu fotosvětu takové drama jako tenhle filtr. Druhá varianta je, že vás nevzali na FAMU na fotku, a tímhle efektem chcete přesvědčit sami sebe, že na to máte příští rok.


Inkwell

Černobílá podruhé. Pro klasiky, co to mají rádi s patřičným kontrastem.


Walden

Vzhledem k tomu, že tenhle filtr vypadá nejlíp na fotkách zákusků a kafíček, je nám jasné, že byste místo čtení článků na Čilichili měli spíš makat v posilce.


Hefe

Když jste chtěli původně použít Lo-Fi, ale pak jste se báli, že o vás někdo řekne, že jste člověk bez fantazie.


Nashville

Namodralý šmrnc fotek a k tomu ještě cool rámeček jak od pravého „analogového“ filmu. Ale měli jste vůbec někdy v ruce kinofilm?


1977

Název hovoří za vše. Doma máte gramec a prádlo perete na valše.


Kelvin

Pokud používáte tento filtr, jste buď barvoslepí, nebo jen nemůžete odolat tomu super nedokonalému okraji. Možná obojí.