Revizoři

Nemusíte číst Gogola, abyste věděli, že pánové, co vám dneska ráno kontrolovali tramvajenku, by si od vás úplatek nikdy nevzali. Jsou to prostě poctiví kluci.

Taxikáři

Nenechají vás umrznout, když jste opilý. Dovezou vás až domů a hlavně si s váma klidně popovídají. Vlastně jsou to takoví nejlepší přátelé…

Realiťáci

Vyvěští vám tak krásnou a růžovou budoucnost v novým bejváku, že by je nepředstihla ani Jolanta z ezo.tv. Každej problém před jejich očima roztaje a vždycky se s nima cejtíte šťastný. Jsou to prostě takoví sluníčkoví optimisti.

Exekutoři

Ochotně vám pomůžou vystěhovat nábytek a ještě zadara. Umožněj vám líp porozumět vašim minulejm chybám. Poučíte se tak, že už nikdy žádnou takovou neuděláte. Ani nebudete mít z čeho.

Pojišťováci

Přijdou k vám domů, když se na vás ostatní vykašlou. Vždycky reagujou na zavolání a o vlídný slovo u nich neni nikdy nouze. Navíc si po jejich návštěvě připadáte mnohem bezpečnějc.

Novináři

Díky nim máte ráno na záchodě co číst. A je to fantastický projímadlo.

Právníci

Poraděj vám, jak obejít zákon, podrazit kolegu nebo se vyhnout odpovědnosti. Jsou vlastně takovej lubrikační gel na morálku, nikdo jinej vám tak nezpružní a neuhladí svědomí.

Finanční poradci

Jako jediní si s vámi otevřeně popovídají o penězích. Můžete se jim svěřit, kolik berete, a vždycky se budou tvářit, že to je dost a že ještě máte na spoření. A ozývají se sami, vůbec na ně nemusíte myslet!

Měšťáci

Na rozdíl od státních poldů si na ně můžete vyskakovat. A mají sympatickej komplex méněcennosti. Taky o ně jako o kamarády nepřijdete, protože kdykoli se děje něco vážnýho, lidi radši volaj státní.

Šmejdi

Všechno zaříděj. Levnější hrnce zaříděj, vejlet do Poděbrad zaříděj, vysavač na baterky zaříděj. Hlavně před Vánocema se to může hodit. A vůbec, kamarádit s manažerem prodeje přeci není žádná ostuda.