Holky se totiž, ostatně jako zhruba 90 procent všech lidí na téhle planetě, fotily nahé na telefon. Přiznejte si upřímně, kdo z vás nemá v mobilu pár fotek nahoře bez, nebo i hanbatějších. A představte si, že by najednou všechny tyhle vaše fotky začaly kolovat po internetu.

Každej puberťák by si je mohl uložit do speciální složky a otevírat je při speciálních příležitostech, popřípadě nad nimi detailně diskutovat s kamarády. (To je vůbec vtipná představa pekla – sedět někde na židli a být svědkem toho, jak se všem vašim přátelům a nepřátelům promítají vaše povedené i nepovedené selfies z mobilu. Au.)

Holky si za to přirozeně mohou samy. Když jste fakt superslavná osoba, neměla byste přeci s sebou tahat mobil a notebook plný svých nahých fotek. Jenže žít ve světě, kde musím denně každou minutu předpokládat, že někdo dokáže dostat každou moji intimní fotku, to je život dost naprd. To aby se pak člověk zavřel v protiatomovým krytu s alobalem na hlavě a hledal ve všem iluminátský trojúhelníky.

Takže co s tím? Chovat se jako těch 90 procent populace, fotit se doma nahej a zároveň doufat, že se neobjeví nezletilej hacker, kterej si prostě ukradne, co se mu zachce. Protože znásilnění soukromí nikdo neřeší. Ty fotky totiž všichni pokládají za veřejný majetek. Pohoršujeme se nad nima (protože nahýho člověka ještě nikdy nikdo neviděl) a máme škodolibou radost, že se nám povedlo zesměšnit modlu. Že je sice krásná a dokonalá, ale cháchá, “my” jsme zařídili, že teď chce lézt kanálama. Dobře jí tak.

Bulvár teda samozřejmě nečteme, to je žumpa, Novotnej to nemá v hlavě v pořádku a je hnus, že někde pobíhají paparazzi a tajně fotí celebrity, jak se líbají na chodníku. Když se ale jedná o prsa, co někdo ukrad nezákonně někomu z telefonu, tak to se všichni rádi mrknem. To je totiž něco úplně jinýho!