Jde o to, že Holki mají venku nový singl. Společně s Petrem Dvořákem, který je i autorem. Asi nemá smysl Petra víc rozebírat, čtenáři HM jistě znají. Zvláštní je, že ze všech lidí na planetě si ke spolupráci přizval právě Holki, což je formace už opravdu hodně vyčpělá. A teď nemluvím o věku, ale o jejich produkci. Petr je typickým příkladem interpreta, který furt udržuje mezi Čechy takovou tu diskošku model 1995, ale tohle mu nemůžeme vyčítat. Lidi to chtějí, živí ho to, tak to pro ně prostě dělá. No a Holki, aby si trochu připomněly, že kdysi byly slavná dívčí skupina, jdou evidentně do jakékoliv spolupráce. Posuďte sami.

Tohle je čerstvá věc. Křest proběhl před pár dny. Blíží se léto, interpreti mají se singlem ambice točit to na diskotékách. Náklad cd byl malý a prakticky celý šel mezi moderátory a dýdžeje, jak píše Petr na svém FB. Zkrátka – chce to někam protlačit.

Na to jsou ale Kontakty moc velká nuda. Na diskotéce v Horní Bříze to možná bude mít úspěch, ale pokud tohle nasadí rádia do rotace, bude to pro ně fakt hodně smutná vizitka. Kolovrátkové tanyny s textem o chlapíkovi, co balí holky na to, že je producent. Navíc to není ani moc vtipná skladba, jen nalepená klišé typu leští zlatou kartu nebo už před ním rozevírám klín (doslova). Holky na vesnické diskošce si asi představují ty pupkatý Pražáky, že takhle nějak se k nim všichni budou chovat, sotva v Praze vystoupí z vlaku, ale pro nás ostatní? Jen hloupý text korespondující s úrovní hudby. A teď schválně, nechme se překvapit, kam to tahle novinka dotáhne. Teď se ukáže, jaké má kontakty.