Čtenáři masakrů už dávno dobře vědí, že právě Youtube dává prostor velké skupině interpretů, kteří by se jinde nemohli realizovat. Natočit klip dnes může každý, zatímco vystoupit někde v klubu, nebo dokonce na festivalu, hrát tak, aby na vás chodili lidi, to už chce přecijen nějaký ten talent. Denny K. Se už v masakrech objevil. A po právu, stačí si vzpomenout, jak si před pár lety s mladým Kočkou hráli na gangstahvězdy. Že by to od té doby nějak rozjel, to se moc říct nedá. Pár klipů na netu, ale že by se prodávala jeho deska, že by měl nějaký ten koncert? Nikde nic. Pokud mu stačí virtuální bublina, proč, ne. Ale není to pozice, ze které by mohl na zbytek světa dělat ramena. Tuplem proto, že spadá do stejné tlupy pseudomuzikantů jako Leo Beránek a táhnou spolu, což je situace, ve které jej na scéně bude brát vážně zatraceně málo lidí. Nicméně Denny letos v létě natočil nový singl, pojďme na něj.

Nasbírat za čtvrt roku pět tisíc zhlédnutí, to opravdu není žádné terno. Jistě, jsou kapely, které by byly rády i za to, ale rozhodně si člověk nemůže moc nosit nos nahoru. Zkrátka – bublina praskla. To se stává a není to žádná tragédie, když na interpreta místo po sto tisících diváků kouká jen pár tisíc, spousta hudebníků se do takové situace dostala, ale těm zůstalo alespoň to živé hraní, o čemž tady (a u Dennymu podobných) nemůže být moc řeč.

Po hudební stránce si chlapec jede roztáhlý love rap, proč ne, sbalí na to víc teenek než na horrorcore. Horší jsou texty. Rýmovat den / ven / sen, to dělají děti… Nejlepší je ale ten klip. Že sám o sobě Denny mluví jako o poživačném samci, dejme tomu, chce hrát nějakou roli, tak ať. Ale moc nerozumím tomu příběhu. Jeho holka mu udělá snídani, on pak jde do baru, kde se pozdraví s kamarádem, sbalí jeho holku, která je ve skutečnosti prostitutka. Tak jde za ní na privát, když se doma pohádá, a při odchodu potká nějakou další, pro diváka úplně cizí holku, která mu dá košem, a nakonec mu dá košem i ta prostitutka, protože si asi myslela, že spolu teď budou chodit? Cože? Kdo to vymýšlel? Kolik toho měl v sobě? A ta jeho holka furt sedí doma nad těma složenkama, chuděra jedna…