Ono to vypadalo jako taková anekdota. Neškodný vtípek, Němec, který si pro radost kdysi nazpíval český singl. Jenže se z toho stal trademark, specifický artikl, který Denny přes Krušné hory přiváží do Čech až nebezpečně často. Poslední dobou ambice rostou, jak napovídá hned několikero verzí, Denny totiž už singly točí pro jistotu česky, německy i anglicky. I dnešní masakr má tři verze, pro nás je ale důležitá jen ta česká. Pojďme na věc.

Je to zvláštní, ale takhle si někdo opravdu v roce 2014 představuje aktuální disko. Nejen samotný interpret, tenhle synťákový cukrkandl, co na půdě zarostl pavučinama, opravdu část posluchačů vyhledává a schválně si o něj bude na diskotéce říkat dýdžejovi. Denny jen nabízí to, po čem je poptávka. Všimněte si ale klipu, který je natočený, jak už to u masakrů bývá, docela odfláknutě. Kitt coby kulisa tam sice nedává smysl, ale je to taková skrytá reklama. Denny se živí tím, že objíždí města a kromě zpěvu vystavuje repliku Kitta jako atrakci. No a pak už je klip klasika, jakože léto, jakože pohoda, ale přitom trsají akorát někde na zahradě a atmosféru letního hitu ne a ne vytvořit. Ono to jde těžko, když natáčíte v dešti. To fakt nešlo den dva počkat? 

Denny Schönemann zkrátka válí dál. Klip je poněkud komický, ale pokud se smějete zpěvákovu přízvuku, uvědomte si, že takhle nějak si můžou připadat Britové, když uslyší 90 % našich interpretů zpívat anglicky. Už to taková sranda není, že?