Denny sice na triumf v hudebních anticenách nedosáhl, přesto bodoval víc než dostatečně. Ačkoliv se původně jevil jako takový roztomilý virál, tento odér vzal za své po zjištění, že se snaží o profesionální hudbu a na českého posluchače míří záměrně a opakovaně. Trvalo mu, tuším, skoro rok, než se nadechl k novému singlu, ale dotáhl to do konce a dnes si pustíme výsledek. Této písni tak věří, že vznikla i německá a anglická verze (asi kdyby ho konečně Stouni chtěli vzít na turné), pro jistotu i s totožnými klipy. A vypadá to nějak takhle:

Knight Rider Denny chce bejt víc než jen kamarád…

Naprosto obludná a umělá instrumentální stránka nás vrací někam hodně hluboko do devadesátek, kdy najednou máničky z bývalého východního bloku zjistily, že si můžou své tancovačkové pecky nahrávat doma na počítači a výsledky vypadaly přesně takhle. Dennyho image seladona z vápenky ještě víc podtrhuje celý agro výraz singlu, o kapele stojící v trávě nemluvě. Přidejme kouř a auťák a dá se říct, že z toho tvůrci už víc vyždímat nemohli. Po textařské stránce jde o totální diletantismus omluvitelný tím, že si Denny teprve bere lekce češtiny. Je-li však pod textem opravdu podepsaný autorský tandem Jana Nováková a Vojtěch Vrba, měli by se Dennymu za rád / kamarád a podobné obraty omluvit. S tímhle se nedá jít ani na pouť, natož do rádia.

Pokud Denny myslí vážně slova o tom, že do éteru opravdu míří, nelze se ubránit dojmu německého komika ve stylu Borata zkoušícího, kam až je český posluchač ochotný zajít a co všechno spolkne. To bychom mohli chápat. Veškerá dosavadní Dennyho kariéra však napovídá tomu, že se považuje za seriózního interpreta odkojeného tancovačkami na první dobu. A vlastně proč ne, na tohle Češi slyší moc dobře.