Tahle dvojka byla totiž nějaký čas spjatá se Šlágr TV, kde ale předvedli tak otřesný výkon, že to byla bída i na standardy České muziky. Ta jim přesto vydala DVD, ale od té doby ticho po pěšině. Bezva, o jednu příšernou skupinu míň, řekl by si jeden. Bezva, i obchodníci s bahnem mají alespoň trochu důstojnosti a nebudou prodávat ultrabahno, řekl by si druhý. Velký omyl! Po nějaké době se totiž duo Naživo opět vynořilo, tentokrát u bratrů Slováků, aby se stalo jednou z vlajkových lodí televize Senzi. A pánové to rozjeli ve velkém. Točí klipy, vyhrávají hitparády (ehm…), prodávají desky a tak nějak celkově si nyní užívají kariéru, jakou by jim mohl kdejaký skutečný muzikant závidět. A co že to nyní hrají za hudbu?

Tak nám ta hazardní lobby pronikla i do muziky pro důchodce, paní Müllerová. Obludný synťákový zvuk u tohoto druhu interpretů už tak nějak bereme jako samozřejmost, ale teda takhle hloupý text je moc i na mě. Nejen, že na sebe zpěvák (který navíc zpívá šíleně) lepí kostrbaté rýmy a nevychází mu slabiky, on navíc rovnou zpívá holé nesmysly. Třeba že divadlo je zábava pro výherce loterie. Krása, Dürrenmatt se musí v hrobě otáčet. Vtipné je také chlubení se popíjením drinků v baru a pak nasednutí do auta. I když, to vlastně dává smysl, hazardér jako hazardér.

Co smysl nedává, je úspěch dua Naživo na Slovensku. Zvou si je do televize, na svatby, na plesy, hrají poměrně hodně i v Čechách. Ale takový je už asi ten náš hudební trh.