Už před nějakým časem Mr. Cemetery v jednom rozhovoru prohlásil, že metal půjde stranou a chce se věnovat diskotéce. Doufá, že přijdou nějaké nabídky na vystupování, a aby se úplně odstřihl od temné minulosti, začal si říkat Frank Love. A když nový start, tak se vším všudy, sbohem, mikino Dimmu Borgir, sbohem stará FB stránko. Frank Love jde do světa! Podle svých slov právě dokončuje novou desku, která se ponese ve stylu „Disco na téma ženy“ (to jsou jeho slova), což může znamenat všelicos. Trochu nám může napovědět singl Líbí se mi, jak mě lákáš. Pojďme na věc.

Já myslím, že Frank Love bude v jádru dobrý člověk. Hodný a dobrý člověk, který zápasí s určitými představami o hudebním světě, protože nemá šanci do něj proniknout. Tato eufemisticky řečeno muzikantská naivita se pak promítne logicky do hudby i textů. Kdo je schopen rýmovat „myslím na tebe každý den i noc / přírodní krásy maj velkou moc“, toho opravdu zatím moc neslyšel.

Velkou neznámou zůstává role společnosti Film pro Klatovy, která se Frankovi, resp. Mr. Cemeterymu věnuje dlouhodobě a není to první klip, který mu natočili. Proč zrovna on? Je tam nějaký příbuzenský vztah? Vždyť na Klatovsku musí být zajímavější kapely, Plzeňsko vůbec byla vždycky bašta rocku. Tak že by neměli o kom jiném točit? To asi ne. Že by ho naopak záměrně trollovali? Že by vycítili podobnou příležitost, jako kdysi ten manažer Metrixe, který ho začal tahat po všech diskotékách a dokumentaristce na férovku přiznal, že Metrix je sice špatný interpret, ale zato to sype? Těch možností je několik, nicméně tyto případy mě vždy fascinují. Ne kvůli hudbě. Ne kvůli provedení, tomu ať se smějí jiní. Mě fascinují ti, kteří se na dotyčné interprety začnou lepit. Jaké jsou jejich cíle? Proč neinvestují své síly do perpektivnějších hudebníků? Nevíme. Ale když jsem narážel na to, že má Frank falešné představy o hudebním světě, tito lidé ho z toho moc nevyhrabou.