Nebylo by ale fér takhle rychle nad interpretkou (a autorem skladby) lámat hůl. Nejsou to žádní amatéři. Katarina normálně veřejně vystupuje a Alojz „Lolo“ Michalec se tváří jako skladatel, byť tedy jeho snaha vychází ze souboje s časem i soudností hodně komicky. Posuďte sami, jaký materiál například dodal do jednoho pseudo-promo-dokumentu. Dělat podkladovou vatu ho evidentně nebavilo, tak se pokusil o sportovní hymnu košických basketbalistů a letos to dotáhl k pokusu o samostatný singl, který si nyní pustíme. Zde do hry vstupuje i Katarina a přiznejme si předem, ani jeden neodejdou s čistým štítem.

Tohle je prostě až tak divná skladba, že mi přišlo nereálné, aby to někdo myslel vážně. To bude virál, říkal jsem si. Něco jako Nicky Tučková, která taky coby reklamkou cíleně udělaný masakr v Masakrech neskončila. Kdepak. Je to myšleno vážně. Poznáte to tak, že to autoři stáhnou z netu okamžitě, sotva začne negativní odezva. A dál se k tomu nehlásí, kdyby někdo úplně mimo autorský tým toto video znovu nepověsil na svůj kanál, povídali bychom si dnes v masakrech o něčem jiném. Tolik práce, energie a pravděpodobně i něco peněz přišlo vniveč!

Nemá smysl šťourat se v obsahu singlu nějak více, svůj názor jste si jistě udělali sami. Za sebe můžu říct, že mě zaráží především dvě věci. Kluk si domluví rande a pak v hospodě leje s kámošema, zatímco holka čeká před kinem. To scénáristu fakt nenapadlo nic lepšího? A druhý WTF moment je instrumentální pasáž v čase 1:40, protože to zní jak hudba k Návštěvníkům. Fakt, tam už chybí jenom amarouny.

Tohle je prostě tak prazvláštní hudba, že klade na posluchače velmi vysoké nároky a zároveň je naprosto prázdná, nudná a o ničem. Což je paradox. Jsem zvědavý, jak se s nově nabytou popularitou Katarina a Alojz poprali, protože i když se snažili singl po prvních negativních reakcích stáhnout, bylo pozdě. Klip už si na internetu žije svým životem a pravděpodobně ještě nějakou chvíli bude. V době, kdy píšu tento článek (neděle večer), má okolo dvaceti tisíc zhlédnutí. A to počítáme jen re-upload. Není vyloučeno, že až se o něco oba pokusí později, tohle na ně zase někdo vytáhne. Budiž to příkladem pro ostatní.