Royal Production je zvláštní firma. Míří na poměrně jasnou cílovku, rozuměj druhý stupeň základky s nulovým vkusem. Čas od času vypustí do světa videoklip pseudozpěváků typu Pat Crycheer. S Kristýnou Šebíkovou ale mají evidentně vyšší cíle. Tahle holka má vystudovanou JAMU, zpívá, hraje, zkoušela to v talentové soutěži. Vydala společný duet s Raegem, ale další větší singl přichází až teď. Jestli jí otevře dveře do světa šoubyznysu, na to bych si nevsadil. Ale vlastně bych jí to přál, ono totiž vypadá smutně, když na svém webu jako nejbližší vystoupení máte uvedeno: Praha, Království železnic, Zábavný den s rodinou Simpsonových.

Tohle je klasická spotřební vata a ještě k tomu hrozně udělaná, takže ji nikdo spotřebovávat nebude. Pokud s tím míří do rádií, je to nošení dříví do lesa. Na diskotékách to možná protočí, tam berou kdeco. Ale jinak? Co si od toho doopravdy slibovali? Instrumentální stránka působí dojmem, že to spíchli za odpoledne a dali ruce pryč. Kristýnin manažer měl po poslechu první snahy o anglický zpěv lpět na tom, ať to udělají česky. Nelpěl, mají, co chtěli. Nezbytná vložka v podobě rapera je k smíchu, ty verše nemohl myslet vážně. Nebo asi jo, ono to dokresluje skvěle zbytek skladby, protože takhle prázdný text už jsem hodně dlouho neslyšel. A vizuál? To schodiště je pro mě jasný adept na titul Nejblbější pozadí roku. To myslim vážně, proč ze všech možných kulis vybrali zrovna tohle?

Kristýna je hezká holka, asi bude i šikovná, nebylo by fér si na ni ukazovat prstem. Je to především špatná produkce, která může táhnout interpreta dolů. A taky táhne. Na tenhle klip si za pár týdnů nikdo nevzpomene. Ale na triku ho zpěvačka bude mít furt.