Milan Iván se totiž už na tomto místě objevil. Budou to tak dva roky, možná déle. Zaujal mě tehdy z jednoho prostého důvodu. Mladý klučina, říkal jsem si, proč, safra, zpívá takové odrhovačky na televizním kanálu pro důchodce? Byl to zkrátka ten typ interpreta, který nahrával laciné šlágry, točil k nim laciné klipy, a to pak draze prodával přes teleshopping. Ale jak už to tak v masakrech chodí, nelze sledovat jednoho interpreta dlouhodobě, neboť se do médií valí lavina dalších, a já na Milana zapomněl. Inu, a jak se mu daří dneska? Pokročil nějak? Ano i ne. Pokročil v repertoáru, protože se dal na disko. Co do produkce se ovšem nehnul z místa, posuďte sami.

Ze skladby Tancujem s tebou rád na mě nejprve zavál odér devadesátkové německorakouské diskotéky, ale pak jsem si uvědomil, že i DJ Ötzi je proti tomu progresivní electro. A tento singl nás tak teleportoval kamsi na Balkán, což si bude myslet každý, kdo nezná slovenský jazyk, a tohle mu vyskočí na Youtube: „Zase nějaký balkánský disko!“ Opět se objevuje model prázdné diskotéky, což je kulisa nudná a z nouze jen proto, že je tam takhle pustili natáčet někdy v deset dopoledne. I pozadí ve Street Fighteru žije víc. Zase to měli levně, zaplatit museli jenom těm šesti dívkám, co v klipu trsajʼ. Tedy, snad jim zaplatili, pokud ne, klobouk dolů, že dokázali holky přemluvit, aby to udělaly dobrovolně. Na co při natáčení asi děvčata myslela?
Teď vážně, skladba Tancujem s tebou rád je sice disko, ale s minimálním dopadem na generaci, která na diskotéky chodí. Spíš je to taková vějička, aby Senzi TV, potažmo česká Šlágr TV, kde občas Milan Iván taky vystupuje, mohly tvrdit, že vysílají „i pro mladý“. Což je pozice, kterou Milanovi asi nikdo nezávidí.