A protože Hudební masakry jsou komplexní archiv, i novinka Buď má sem po právu patří. Dave to má těžký. Jeho fanpage má v době, kdy píšu tento článek (pondělí ráno), celkem slušných 1888 lajků. Horší to je s aktivitou, když mu avízo nového klipu lajknou čtyři lidi či avízo koncertu ani jeden, je to skutečně zoufalost a svědčí to spíš o tom, že většina Davidovu stránku sleduje spíš pro pobavení nebo rovnou potrollování. To si však světem neostřílený jinoch bažící po popularitě neuvědomuje a klasicky se nechává opít rohlíkem v podobě statistik zhlédnutí. A díky tomu jede dál a přichází s novým klipem, pojďme na to.

Nejsem si jistý, co tím vlastně Dave chtěl říct. Jestli to má být parodie, tak by se neměli brát tak vážně. Jestli to je myšleno vážně, tak to pro změnu vyznívá moc parodicky. Dave prostě neumí nic. Neumí zpívat, frázovat, hýbat se a především neumí psát texty. Tebe / sebe, rýmy na úrovni bez tebe nemůžu žít / s tebou chtěl bych teď být. Hergot, chlape, vždyť už točíš klipy tři nebo čtyři roky, za tu dobu se dá přece posunout neuvěřitelným způsobem! Dave ne. Dave se prostě bude dál točit na pětníku a ostatní akorát tak fakovat, protože jsou hejtrz.

Poznámka pod čarou, zarazilo mě logo Tsssss production na konci. Internet zatím k této společnosti mlčí, ale jestli někdo opravdu chce do takové muziky cpát peníze, jsme na tom svkusem hodně na štíru.