Tahle kapela si loni uřízla opravdu kolosální porci ostudy. Vzali totiž dvě videa velkých kapel, jedno z vyprodané haly v Japonsku a druhé z festivalu Rock am Ring. Pak tam místo původních interpretů nastříhali sami sebe a takto upravená videa i s popisky, jaká to byla skvělá atmosféra, nahráli na net. Samozřejmě, že to vypadalo blbě. Sotva se to rozkřiklo, klipy kapela stáhla. A teď pozor, když se o re-upload pokusila třetí strana, Youtube videa smazal, protože je kapela Nightpoison nahlásila pro poškozování jejího duševního vlastnictví. To nevymyslíš, to se prostě musí stát… Každopádně se chlapci před pár dny opět přihlásili o slovo, pojďme na věc.

„New clip in Taiwan,“ jak se píše v informacích pod videem, není zas tak moc new clip in Taiwan, jako spíš sestřih záběrů bicáka, co tam jel na dovolenou a točil se s holkama na ulici. Kapela se občas objeví taky, ale je tam tma jako v pytli (protože na Taiwanu nebyli) a jediné, čeho si všimneme, je, že jsou polonazí. Pánové, jít všichni do půl těla tu hudbu nijak nezlepší!

Sexual Angels je konceptuální album vyprávějící příběh o nadpozemských bytostech, které na naší planetě začnou šířit dobro sexem. Stejnojmenná skladba, kterou jsme před chvílí slyšeli, obsahuje různé obraty. Od neškodného naplnění snů po laskání jazykem. Je opravdu hodně na pováženou, jestli se jako vizuální doprovod písně s takovým obsahem smí použít opakované záběry malých dětí. Tuplem v kombinaci s polonahou kapelou. Ale zase je sympatický, že to tahle partička nevzdává, jsem zvědav, co vymyslí příště.